2752
2734
عنوان

همش دو هفتست که عروسی کردم ولی....💔

| مشاهده متن کامل بحث + 9165 بازدید | 192 پست
من خیلی مستقل بودم همه ی کارای ادری و فلان با من بود تا شهر های دور تنها میرفتم الان انقدر خونه نش ...

اره وقتی دخترم ب دنیا اومد هر روز یکاری داشتم اونم سر کار بود دیگه تقریبا خودم همه کارهاشو میکردم.ولی الان خودم خونه نشین شدم و حوصله هیچ کاریو ندارم.

الان در قفس بازه خودم اهلی قفس شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این روزا خیلی حساس شدم

شاید ب قول دوستمون به خاطر تغییر شرایطه

ولی ب خاطر هرچی که هست

خیلی ناراحتم

همش گریه میکنم البته نه پیش شوهرم

تمام ناکامی ها و شکست های زندگیم از حلو چشمم رد میشن

خیلی برنامه ها داشتم برا زندگیم

ولی یکی یکی نابود شدن

ازدواج تیر اخربود

کاش یکی بود بغلم میکرد ی دل سیر گریه میکردم تو بغلش

این روزا خیلی حساس شدم شاید ب قول دوستمون به خاطر تغییر شرایطه ولی ب خاطر هرچی که هست خیلی ناراحت ...

ولی ب کی بگم؟

ب شوهرم که میگه حلو من گریه نکن زن نگرفتم که گریشو ببینم

ب مامان بابام که جفتشونم مریضن 

ب مادر بزرگم که کلی ذوق داره ب خاطر ازدواجم

به کی بگم

2731
اره وقتی دخترم ب دنیا اومد هر روز یکاری داشتم اونم سر کار بود دیگه تقریبا خودم همه کارهاشو میکردم.ول ...

منم از همین میترسم

از خود واقعیم فاصله بگیرم

دیگه خودم نباشم

بشم عروسک کوکی شوهرم

به مرور اعتمادش بیشتر میشه و بیشتر میشناستت و آزادتر خواهی شد

پس شوهر عوضیم چرا هرروز بدترمیشه خدالعنتش کنه همه‌چیز براخودش آزاده برای من همه چی همه چی ممنوعه...هرجاهم بخوام برم باید خودش باشه اونم زهرمارم میکنه یا آبروریزی

منم از همین میترسم از خود واقعیم فاصله بگیرم دیگه خودم نباشم بشم عروسک کوکی شوهرم

هنوز اول زندگیته بدون سردی و سرو صدا همسرت رو یجوری بار بیار که چند سال دیگه پیمون نشی.فقط با نرمی چون هرچی تلاش کنی بزور کاری از پیش نمیبری

پس شوهر عوضیم چرا هرروز بدترمیشه خدالعنتش کنه همه‌چیز براخودش آزاده برای من همه چی همه چی ممنوعه...ه ...

شوهرم میگه با من برو خونه مامانت

بعد ک باهم میریم باید ۴ تایی بشینیم زل بزنیم بهم

بابا شاید من میخام دو کلمه با خانوادم صحبت کنم

یکم باهاشون وقت بگدرونم

ادم انقدر زبون نفهم