2752
2734

بچه‌ی اولمه به سختی هم باردار شدم بهش که گفتم انگار خوشحال نیست 

مطمئنم اگه پسر بود یه جور دیگه برخورد میکرد اصلا ذوق نکرد حالم خیلی بده 

همش میگم اگه به دنیا بیادم همینجوری میخواد بی ذوق باشه واقعا بی توجهی هاش داره اذیتم میکنه 

قول میدم بیاد دنیا همین دختر بیشتر اونو دوست داره

دخترا بابایین

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم وقتی احتمال دادم پسره همین جوری شد به درک 😂🤝🏻 خودت و عشقه دوست داشت بابای خوبی میشه دوست نداشت عابر بانک خوبی میشه غصه نخور منم نمیخورم

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

نه مطمئن باش عاشقش میشه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

مبارکت باشه

خودش میاد جاش رو باز میکنه تو دل باباش نگران نباش

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

منم پدرم موقعی ک میفه مادرم بارداره و دختره میگ ت دختر زایی مث مادرت چون مادرم بردار نداره

بعدش مامانم میگفت تا ی هفته بعد بدنیا اومدنم نگاهمم نمیکرده

مادر بزرگم ب مامانم میگ نگران نباش غصشو نخور همچین مهرش ب دلش میشینه جونشم براش میده

گفت یه هفته بعدش همچین بغلت میگرفت برات خوراکی اسباب بازی بادکنک و ...

نگران نباش از بچش ک دست نمیکشه دختر بلده چجوری تو دل همه جا بشه

عاشق بچش میشه غصه نخوریا

جان منی❤️

ب دنیا ک بیاد میشه دار و ندار همسرت اصلا با این فکرا روزای قشنگتو خراب نکن من خودم تجربه دارم شوهر منم مسر دوسداشت ن ب شدتا رفتم ک سونو گفتن احتنالن دختر مسرن سونو اخر گف دو تا دختر شوهرم خیلی خور  تو ذوقش الان یوقتا میگن پسر(ببینم چی میگه)میگه شلید اگه دختر باشه بچه بخایم باز ولی پسر اصلااا انقد ک این دو تا دختر شیرین میکنن خودشونو 

دختر پسر جفتش عشقن

جامعه ما خرابه دخترا حمایت نمیشن 

فک میکنن پسر باشه براشون کار میکنه و عصا دستشونه و اینا

شوهرت مادر ضعیفی داشته

باهاش حرف بزن بگو رفیقت میشه و اینا

ضعیف بارش نیاری دخترمونو

مردا کلا همینن اولاش ذوق ندارن اما بعد دنیا اومدن بهتر میشن نگران نباش امکان نداره مردی شیفته دخترش ...

برادرم پوستش سبزه هست میگه خدا کنه پی داییش نره 💔 قلبم یجوری شد