2733
2734

دوستان من يه نذرى كردم يه مقدار پول كه نسبتا زياد هست ( البته اين اولين بار هست من نقد زياد نذر مى كنم) حاجتم برآورده شد و من پول رو به صورت نقد كنار گذاشتم تا در راهى كه نذر كردم خرج كنم. 

حالا جايي نياز به پول نقد دارم و به حسابم هم از ايران دسترسى ندارم (نذرم دلار بوده و الان به دلار نقد احتياج دارم البته احتياجم خيلى ضرورى نيست ولى تا يكسال شايد عقب بيوفته)

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

حالا سوالم اينه مى تونم از اين پول كه براى نذر كنار گذاشتم ( اسم نذر رو اين پول بوده) بردارم و بعد كه به حسابم دسترسي پيدا كردم از حسابم بردارم و به جاى پول نذر بگذارم؟ 

هر كس دقيق مى دونه بهم بگه خيلى برام مهم هست كارم درست باشه. 

اگه برا ندر صیعه نخونی واجب نیس.مثلن بگی بر گردن من هست اگه کارم برطرف شد فلان مبلع ب دلار رو بدم....

دقیق نمیدونم ولی تو سایت هایی هستن سوالای شرعی درباره ندر جواب میدن بپرس دقیق میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برا ندر صیعه نخونی واجب نیس.مثلن بگی بر گردن من هست اگه کارم برطرف شد فلان مبلع ب دلار رو بدم... ...

صيغه خواستى كه نگفتم فقط گفتم خوب اين پول رو مى گذارم كنار نذرم رو باهاش ادا كنم.

2728
اگه برای نذرتون زمان مشخص نکردید و برای پول هم نیت نکردید دقیقا همین پول رو کنار بزارید ایرادی نداره ...

نه عزيزم زمان مشخص نكردم، همين مقدار پول رو هم بعد از حسابم بر مى دارم. ولى نگرانيم اين هست كه رو اين پول اسم نذر م اومده. 

مى ترسم بعدا درسته كه مقدارش همونه ولى پولش عوض شده ديگه و خوب تاخير ميوفته تا برم سراغ حسابم. نمى دونم چى كار كنم🤔🙁

2740
عزیزم باید نذرت بدی پول از یکی قرض کن برای کارت بعد بهش بده

فكر كنم كلا از خير اون كار بايد بگذرم و پول رو همچنان نگه دارم تا زمان بوجود آمدن موقعيت نذر