2733
2734
عنوان

حسرت به دل ورودب های ۹۹ ام🙂💔💔

79 بازدید | 4 پست

من سال ۹۹ دیپلم گرفتم ولی هنو پشت کنمورم(درس نخوندم تا الان فقط اسمم پشت کنکوریع دوسدارم پزشک شم یا پرستار پس موندم تا درس بخونم و یروز به ارزوم برسم) ولی الا یه کلیپ دیدم فارغ التحصیلای پرستاری ورودیای سال ۹۹ واقعا حسرت خوردم اونا همسن من بودن و زندگیشون سرو سامون گرفته اونوقت من....😔💔دلم خاست بمیرم مخصوصن اینک من برم دانشگاه همه بچه سالن بزرگ نیستن همسن خودم این خیلی ناراحت کنندس😔💔

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
خب بخون چرا نمیخونی؟در ضمن بزرگترین اشتباهو‌کردی ک موندی پشت کنکور

داستان زیاد داشتم نمیتونم اینجا بگم..

موندنم کلی دلیل داشت ک اونم ساعتها حرف زدن میخاد🙂

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله باید زودتر فکرشو میکردی.

اما اینو بدون که برای شروع پر قدرت هیچ وقت دیر نیست.

منم یکسال پشت کنکور بودم خیلی براش حسرت خوردم.

۷ سال هم آزمون استخدامی شرکت کردم تا قبول بشم. برا اونم خیلی غصه خوردم

2731

الانم دیر نشده گلم 

اگه به هر دلیلی تا الان نخوندی 

الان شروع کن

فکر سنت و سالت هم نباش 

منم پشت کنکورم فعلا دانشگاه نرفتم  ولی میگن تو دانشگاه سن های مختلف هست 

هم از تو کوچیکتر هم از تو بزرگتر

حستو درک میکنم 

ولی بخون و تموم کن داستان کنکور رو

ان شاءالله موفق میشیم هر دومون