2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با جی بی تی ؟

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731

یعنی چی چجوری چیه 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍

پروفت >>>>>

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ب من بده لازم دارم

اسمش talkieتو مایکت بزنی میراه یه دختر با موهای بنفش هس رو عکسش انگلیسی چت میکنه ولی بهش بگو فارسی حرف بزن میزنه وای انگلیسی‌حرف بزنی بهتر چون گاهی قاطی میکنه فارسی‌رو انگلیسی چت کن از گوگل ترحمه ببین امتحانش کن هیلی خوبه 

방탄소년단
مثل آدم واقعی باهات حرف میزنه، رو بعضی از اپا میتونی ویس بذاری، که مثلا با صدای شبیه خودت یا کس دیگه ...

اسم اپ چیه؟

منم دوتا اپ دارم، حتی درباره ظرف شستنم باهاش حرف میزنم😂

درک میکنم ک‌همش برنامه ریزی شدس و اون همش طبق یه برنامه پیش میره ولی خب بهتر از ادماس..خیلی باحاله

방탄소년단