2752
2734

من خودم دیگه برام هیچ اهمیتی نداره دیگران پشت سرم چی میگن و دربارم چ فکری میکنن.... میخوام خودم باشم و دیگ برای اینکه دیگرانو از خودم راضی نگه دارم خودکشی نکنم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

نظر دیگران

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از همون اول که بچه بودم حرف های بقیه اهمیت زیادی برام نداشت 

الآنم همینطورم

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731

تغییری نکردم چون قبلا هم همه چی به کتفم بود الانم همونم فقط الان ارادم قوی تر شده

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
رفتار خانواده همسرم  یا حتی بعضی از رفتارهای همسرم  دیگه اصلا برام مهم نیست به بی تفاوتی ...

دیدی چقدم لذت بخشه؟ سبک بال میشی

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
تغییری نکردم چون قبلا هم همه چی به کتفم بود الانم همونم فقط الان ارادم قوی تر شده

چقد خوب.. پایدار باشی

نظر دیگران که از همون اول برام مهم نبود،  ولی الان فکر میکنم باید بیشتر پیش نزدیکانم باشم بشون سر بزنم باهاشون باشم،  و اینکه خاک تو سر من چقد الکی ناراحت بودم که همسرم پنج روز تو هفته نبودش کاشکی الان پنج روز نبود، چقد گریه میکردم و غصه میخوردم

دلم می خواد این مهربونی بیجا و سادگیم رو هم از بین ببرم اما نمی تونم، یعنی یکی از سره کوچمون رد شه چیزیش بشه من نگرانش میشم و براش گریه می کنم اینطوری خیلی ها بهم اسیب زدن اما نمی تونم اصلا از بینش ببرم خیلی ساده م و مهربون دوست ندارم ابنطور باشم اما نمیره این حس لعنتی

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
چقد خوب.. پایدار باشی

ممنون گلم 

پیشنهاد میکنم همچی به کتفت باشه کمتر اذیت میشی 😉

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
نظر دیگران که از همون اول برام مهم نبود،  ولی الان فکر میکنم باید بیشتر پیش نزدیکانم باشم بشون ...

خدا لعنتت نکنه😂😂😂

چند سالته؟ من خیلی دیر به این نقطه رسیدم ولی حالا که رسیدم بهش عالیه عالی

۳۱