2733
2734
عنوان

خانم برادرم به برادرم مثل عابر بانك نگاه مي كنه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 63 پست
یعنی اگه داداشت بخواد بره تو چاه میگی به من چه خودش خواست بره😐 بعد بره بیافته تو چاه فرضا تو نمیری ...

چاه یعنی چی؟

ادم عاقل دنیا دیده فلان فلان فلان که اسی گفت یعنی خودش نمیفهمه داره چیکار میکنه؟

من کی باشم نظر بدم کارش درست هست یا نه تا وقتی از من نظر و کمک نخواسته؟

الان با روانپزشکه ازدواج کرده بود واسش خرج نمیکرد؟ یا رسیده بود به عرش اعلا؟

خانواده وفتی خانواده ست که سرمون تو کار همدیگه نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دو ساله که نیست زن گرفته دیگه زندگی تشکیل داده پس کی بره برای زنش خرج کنه 

مگه من گفتم برا زنش خرج نکنه؟

استار تر میگه حال برادرش خوب نیست و مشکلی تو زندگیش داره... من میگم بهش بگه بره مشاور هم خودش هم خانمش

یعنی اگه داداشت بخواد بره تو چاه میگی به من چه خودش خواست بره😐 بعد بره بیافته تو چاه فرضا تو نمیری ...

معنی خانواده یعنی هرکس بلوغ عقلی داره و خودش تصمیم میگیره ‌. به اسم خانواده کسی حق دخالت و نظر دادن نداره تو زندگی بقیه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731

با این همه ویژگی ک از داداشت گفتی

استاده و نخبس پس عقلش خوب کار میکرده و قدرت انتخاب درستی داشته

و از‌ کلام شما مشخصه میخواید زندگیشون خراب کنید

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه من گفتم برا زنش خرج نکنه؟ استار تر میگه حال برادرش خوب نیست و مشکلی تو زندگیش داره... من میگم ب ...

استارتر زورش گرفته به قول خودش که چرا یه دختر از روستا بیاد زندگی خوبی داشته باشه

بعضی چیزا تا سر خود آدم نیاد نمیفهمی یعنی چی...  این حرفا فقط شعاره

چرا اتفاقا تجربه کردم

عضو خانوادم با کسی ازدواج گرده که از نظر من خیلی اشتباه بوده و پن واقعا نگران و ناراحت بودم ولی به خودم گفتم خفه شو تا ازت نظر بخوان

و به مرور مشکلاتشون حل شد، منم کنار اومدم، قضیه هم ختم به خیر شد

داداشت چوب حرف گوش نکردنش رو میخوره . شما هم کاری نمیتونین بکنین . واقعا متا سفم . درکت میکنم چون تقریبا نمونه مشابه داداش خودم هست داداشتون با یه سری تغییرات ولی دیگه الان برامون مهم نیست . خود کرده را تدبیر نیست  

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
وا خب برادرشه... وقتی خواهر میبینه داداشش دیگه سر حال نیس و از غصه داره پیر میشه خب مسلمه براش غصه م ...

همه چیو با هم قاطی نکنید

غصه میخوره برا داداشش قبول، حق هم داره ولی داداشش ۵ ساله که نیست

با این کمالاتی‌که ایشون گفت از برادرش، اگه کمک یا مشورت بخواد خیلی راحت میتونه بیاد با خانوادش در میون بذاره

نگرانی به جای خود ولی سر خود دست به هر کاری زدن هم درست نیست

مگه من گفتم برا زنش خرج نکنه؟ استار تر میگه حال برادرش خوب نیست و مشکلی تو زندگیش داره... من میگم ب ...

اونام میگن سرت تو زندگی خودت باشه خودمون بخواهیم راه مشاور بازه بردیم بریم .خانواده ینی اون زن و شوهر دیگه خواهر جزو خانواده حساب نمیشه بعد ازدواج 

کاری به دوست پسر داشتنش و بی دین بودنش ندارم

ولی خیلی بد حرف زدی یه طوری گفتی روستایی

انگار روستایی ها کمی آدمن ویا میگی فقیر انگار

فقرا آدم نیستن معلوم خیلی خطرناکی با این طرز حرف زدنت

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭