2733
2734
عنوان

خواستگار معمولی دارم قبول کنم یا صبر کنم یکی بهترش بیاد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم کهونه صبرکن بهترش بیاداخه سخته که پولی که درمیاره نصفش مال خانوادش باشه  خانوادش بهش احتب ...

راستش سر همین دو دل هستم چون تو خانواده ی ما اصلا همچین چیزی نیست و خیلی بدم میاد از این موضوع که باید به اون ها پول بده از طرفی هم خودش پول زیادی نداره  خانوادش خیلی دخالت کن هم هستن چون این کوچولوی خونشون هست همه شون نظر میدن 

راستش سر همین دو دل هستم چون تو خانواده ی ما اصلا همچین چیزی نیست و خیلی بدم میاد از این موضوع که با ...

پس وبش کن عزیزم من خیلی میپسندم ادم گلهی به خانوادش کمک مالی  امانه اینکه همیشگی باشه  اینطوری حل توخورده میشه اگرفرض کنیم ۸میلیون حقوثشه حدال ۳ الی ۴ تومن  ازحقوقش هرماه میره توجیب خانوادش واینکه دختلت هاشون بعدازازدواج بیشترهم میشه پس همین الا ردکن که فردا پشیپون نشی

پس وبش کن عزیزم من خیلی میپسندم ادم گلهی به خانوادش کمک مالی  امانه اینکه همیشگی باشه  این ...

حقوقش تقریبا ماهی ۲۵ تومنه (اسنپ هم کار میکنه ) ولی خودش هم خیلی دوست داره به اونا خرج کنه چون سختی زیاد کشیدن .....از اینکه خیلی حمایتگر اونا هست  اذیتم میکنه میترسم ازشون زیادهم هستن ۵ تا خواهر برادرن 

خیلی موافقن و خیلی دوستش دارن چون پسر خون گرمیه خیلی ارتباط خوبی باهم دارن ما ۲ لول بالاتر هستیم&nbs ...

ادم نمیدونه چی بگه اصلا 

اگه با شرایطش کنار میای میخوای قبول کن 

اگه نه نمیتونی کنار بیای که بیخیال شو

اختلاف طبقاتی هم نباید زیاد مشهود باشه

چون بعدا دردسر میشه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

نه قبول نمیکردم چون فقط زحمتکشه عاقل نیست میتونست خونه رو به اسم خودش بخره بده خانوادش بشینن الان همه ارث میبرن یعنی این هیچ حقی نداره من نمی تونستم کنار بیام با حمایت کردن مشکلی ندارم اما اینکه از حق خودش بگذره فداکاری زیاد کنه مشکل دارم