2733
2734
عنوان

از بدتربن اتفاق سیزده بدردتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 41 پست

چند سال پیش انگشتری که رفیقم برام خریده بود گم کردم 

میدونستم به سختی این پول و جمع کرده بود 😪

و کل مسیر برگشت و گریه کردم 

اون موقع تازه اهنگ من باهات قهرم تتلو اومده بود 

تا گذاشتم گریه کردم سوز اهنگ زیاد بود😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتیم پارک. دخترم رفت سر سره سوار بشه  یک بچه کوچولو جلوتر رفت سر خورد. از اون بالا جیش کرد او ...

😂😂

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
2731
یادمه سیزده بدر اعتکاف بودم شب ک اومدم خونه وسایل جمع کردیم با دوستامون بریم شمال  نصف شب گفتن ...

🥺🖤

تنها دفعه ای که دور هم جمع شدیم. رفتیم بیرون 

خیلی خوش گذشت و انگار رو ابرا بودم 

آخر شب اتفاق بدی افتاد 

شد از بدترین روزای عمرم. 28 شهریور 92

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
رفتیم پارک. دخترم رفت سر سره سوار بشه  یک بچه کوچولو جلوتر رفت سر خورد. از اون بالا جیش کرد او ...

وای 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺💔💔💔💔💔💔

عموم رفت دعوا تیراندازی شد موجب قتل یه آدم شد

زندانی بود تا همین امسال

امسال که مضخرف ترین بود تو حال خرابی گذروندم

انشالله سال بعد خوبه❤

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
همیشه سیزده به درها نمیدونم چرا نوشابه یا دوغ رو میدن من بازکنم یعنی هربار گازش با فشار خالی میشه لب ...

دوغ یا نوشابه 😆

منم از ۱۲ سالگی دیگه نرفتم

باز خوبه تو خانواده شما ۱۲ سنن استقلاله 🤦🏻‍♀️

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
باز خوبه تو خانواده شما ۱۲ سنن استقلاله 🤦🏻‍♀️

بخاطر اینکه نمیرفتم خیلی کتک خوردم:)💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2706