2733
2734
عنوان

دخترم منو میترسونه

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بردم گفت استرس داره راه حلهاشو احرا کردیم ولی من بیشتر از چیزای ماورایی میترسم . نه از این چیزای رو ...

عزیزم از هیچ چیز ماورایی نترس اینا علائم اضطراب  هست نه استرس

نترس؛ راهکارهای رفع اضطراب کودک با  راهکار رفع استرس متفاوته

2731

ابجی منم وقتی بچه بود به هر طریقی میخواست پیش مامانم بخوابه و همچین حرفایی میزد و کم کم ک بزرگ شد دگ نگفت ،بنظرم قوه تخیلش قویه 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻

عزیزم سقف اتاقشو ال ای دی بزن طرح های قشنگ و بچگونه و چراع خواب گردون قشنگ براش بگیر یادش میذه

دختر منم ۸ساله شه تا خالا یه شب جدا نخابیده خیلی ترسوعه خیییلی 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
شاید بعدا حل بشه شایدم تا همیشه مث من میمونه☹تروخدا بزار پیش خودت بخوابه فقط پیش مادر احساس امنیت می ...

پیش منم که میخوابه باز به یه چیز دیگه گیر میده .یکبار میگه عروسکامو نمیخوام جمع کنید

یکبار میگه از خرپف بابا میترسم 

یکبار میگه لامپ روشنه برقش میخوزه تو دیوار ...باز یه چیزی میدا میکنه واسه اینکه حال همه رو بگیره 

میگه همش باید بخوابی پیشم  نمیشه که  یکیاعت میمونم بهد میرم  بازم گاهی ناراضیه&nbs ...

بعد از اینکه خوابش می بره هم میگه پیشم باش؟ 

من پسر بزرگم رو زود جدا کردم، چون روانشناس هی بهم گفت، بچه کلی اضطراب گرفت بعدا. 

دخترم رو انقدر کنارش می موندم تا  بخوابه، با هم کتاب می خوندیم ، فکر کنم تا ۱۱-۱۲ سالگی، کلی کتاب خوب با هم خوندیم. از یه جایی گفت دیگه نیا مسی خوام تنها باشم، تازه تو اون سن هنوز می ترسید، می گفت در رو باز بذار، کمد رو ببند ولی الان دیگه مشکل نداره

چیزهای ماورایی هم وجود نداره، یعنی هست ولی با زندگی ما تداخل نداره، منم دو شب چیز ترسناک بخونم، فیلم ترسناک ببینم شب بختک می افته روم، چون بهش فکر کردم،

عزیزم سقف اتاقشو ال ای دی بزن طرح های قشنگ و بچگونه و چراع خواب گردون قشنگ براش بگیر یادش میذه دختر ...

این از نور و چیرای رنگی بوش میاد میگه موقع خواب نباید تو اتاقم چیز درخشانی باشه 

پیش منم که میخوابه باز به یه چیز دیگه گیر میده .یکبار میگه عروسکامو نمیخوام جمع کنید یکبار میگه از ...

ای بابا خودت شبا دستتو بزار رو پیشنویش واسش قرآن بخون تا بخوابه جواب میده بنظرم آرامش میگیره

پسر منم کلاس دومه. دقیقا چند وقته اینجوری شده و خیلی میترسه و ازین حرفا میزنه.‌ شب و نصف شب میاد بالاسر ما یا رو تخت ما. باز یکی باید باهاش بره تو‌اتاق بخوابه. البته من میدونم دلیلش اضطراب و‌ جو خونمون هست.

هیچم   هیچ
2706