2752
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210017 بازدید | 728 پست

دوستا تا فردا صبر میکنم برم با مادرم مشورت کنم فعلا سین کردم و جوابی ندادم از بلاکم در آوردم آخرین بازدید ۱۱پنجاه دقیقه اس متوجه نمیشه که من بلاک کردم و از بلاک درآوردم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم اینجوری پسفردام زبونتم پیش شوهرت درازه حرفی شد صفحه چت میبینن میگی از رفتاراش حس بد می‌گ ...

خوب کردی از بلاک درآوردی

اونجوری حساس تر میشد

مردی که ذهن بیماری داره

تازه ممکنه اینو ناز کردن برداشت کنه

ممکنه مودب رفتار کردن رو علاقه بدونه

متاسفانه خیلی اختلال شخصیت ها اینجوری فکر میکنن

خصوصا خودشیفته ها و نمایشی ها

بیا فرض کنیم تو فردا ب شوهرت نشون دادی  میتونی عکس العملشو بگی؟

وحشی بازی میکنه اول شروع میکنه به فش دادن با دامادش بعد لباس میپوشه زنگ میزنه بهش میره خونشون دعوا و در ضمن به برادر و پسر خاله و پسر عمو اینام زنگ میزنه من عین کف دست میشناسمش یاعلی خدایا خودت بخیر کن تنم لرزید یبار سر چنین دعوایی قدرت حرف زدنمو از دست دادم یه هفته طول کشید  خوب شدم😭😭😭

پسره یا همون مرده همون آقای بی شخصیت  شوهر خواهر. شوهرمه

همسرمم میگه اول که به شوهرش بگه اگه میدونه واقعا شوهرش منطقی نیست و شر میشه. 

پیام بده تهدید کنه 

مامانشم درحریان بزاره

تا فردا میمونم الان نمیتونم کاری بکنم فردا یکم بیشتر فکر میکنم بالخره یه خاکی به سرم میریزم هرچی شد ...

فردا هرچی شد بیا بگو گلم منتظرم محکم باش آنقدر ترسو نباش لطفا لطفا برو حرفتو بش بزن تا حد خودشو بدونه