2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کی زده بودی؟

از روز ۱۰ اینا زدم شروع کرد پررنگ شدن

اقدامم هم از روز ۱۰ بود

بعد دیگه کامل پررنگ شد ۳ روز کمرنگ نمیشد

نمیدونم به بارداریم ربطی داشت یا نه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من چند سال پیش ماه اقدامم که باردارم شدم اصلا خط نمیافتاد

من کلا اعتماد ندارم دیگه به این کیتا

سه ماه با کیت اقدام کردم فقط روزای تخمک گذاری. نشد.

ماهی که یه روز درمیون اقدام کردم شد. کیت و میزاشتم ببینم چجوریه چون زیاد خریده بودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کلا اعتماد ندارم دیگه به این کیتا سه ماه با کیت اقدام کردم فقط روزای تخمک گذاری. نشد. ماهی که ی ...

نی نی پسره؟رژیم خاصی گرفتی؟

من یه دختر دارم دوست دارم یه پسر هم داشته باشم ولی دوست ندارم رژیم بگیرم دلم میخواد خدا هرچی صلاح دونست بشه

نی نی پسره؟رژیم خاصی گرفتی؟ من یه دختر دارم دوست دارم یه پسر هم داشته باشم ولی دوست ندارم رژیم بگیر ...

اره پسره. یه سه چهار ماهی کلا لبنیات و سردی رو حذف کردم و گرمیجات خیلی خوردم. تو پری هام خرما خیلی خوردم. از همین چیزایی که تو اینترنت و سایتا میگن در کل رعایت کردم.

ببین حرفت درسته ولی خدا اگه نخواد که نمیده. رژیم روش قطعی نیس به نظرم رعایتش بی ضرره. من این رژیم و با خواهرم همزمان گرفتم برا اون دختر شد.

ولی کلا این رژیمه تو حرف اسونه گرفتنش موقع عمل ادم کلافه میشه. مثلا میری اینور اونور نباید هرچیزی بخوری. شوهرمم بد قلقی میکرد حوصله رعایت نداشت‌. حالا نمیدونم برا مردا چقد موثره باید رعایت کنن یا نه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی پسره؟رژیم خاصی گرفتی؟ من یه دختر دارم دوست دارم یه پسر هم داشته باشم ولی دوست ندارم رژیم بگیر ...

عزیزم برای شما فرق چندانی ندارند رژیم بگیری اصل کاری شوهرته هر روز صبحانه بهش عسل با خرما و گردو بده جیبشو پر از گردو کن و هی زنگ بزن موقعی که سرکاره یادش بنداز بخوره پیاز خام بزار روی سفره غذا و بهش بگو بخوره هفته ای دوبار یا یبار مجبورش کن معجون بخوره با شیر پسته 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
مرسیداز توضیحت💕

خواهش جانم 💙

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍