2752
2734
عنوان

هزار بار بهتون گفتم به کسایی میگن حس ششم هستیم و فلان موکل داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 110 پست
دقیقا منم بتونم کمک میکنم. خیلی‌ ثواب داره 

یعنی ممکنه اون شخص فرشته باشه ؟ آخه شنیدم همه آدم ها فرشته محافظ دارن. 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ن ن اصلا اعتماد نکن. یه هیچ وجه 

چرا؟چه فرقی داره حضوری یاشه یا نباشه 

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یخ زدم😐😖🤦‍♀️ چقد عجیب

آره ترسناک که نبود برام یک آدم معمولی تو خوابم بود انگار من میشناختمش 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731
کافر همه را ب کیش خود پندارد. تو شاید کلاه ب ردار باشی ولی ما ن. بری پیاما رو از اول بخونی ی خانوم ...

من تاپیک رو میبندم که بحث نشه. مرسی از نظراتت 

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )