2752
2734
عنوان

حرکت چیپ و زشته خواهر شوهرم …

| مشاهده متن کامل بحث + 70800 بازدید | 131 پست

حرکت تو چیپ بود خب خوردی جمع میکردی سفره دوتفره مگ چی داره منم خونه مادر شوهرم میرم دیربرسیم براشام یاناهار خودم جمع میکنم وظرفارو میشورم شما شخصیتت چیپ ومشکل داره ن خاهر شوهرت

نه پشت هم گفت اون سه بارو  به افراد مختلف

قبول کن زودتر هم از پای سفره بلند شده باشی باز باید تو یا شوهرت جمع می کرد سفره حرمت داره

خواهر شوهرت زیادی کش داده خواسته بدعادت نشی

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چون تازه عقد کردی انتظار داشتی چیزی بهت نگن  خواهرشوهرتم بهتر بود بار اول چیزی نمیگف چن س ...

اصلا کار من زشت 

حرف من اینه همین اول بار کنایه کار درستی نبود

2731
من دفعات خیلی کمی خونشون رفتم  در واقع رسمی ام هنوز  و به شدت کم خواب بودیم  به اح ...

عزیزم کاملا حق با شما هست 

کسی که تازه به جمعمون اضافه شده باید شعور داشته باشیم همون روز با گوشه و کنایه بدجنسی خودمونو نشون ندیم مثل خواهر شوهر شما 

لازم به تیکه انداختن نبود واقعا 

باید وقتی شوهرت از پای سفره بلند شد ،برمیگشتی و جمع میکردی،ولی حرف خواهر شوهرت هم خوب نبوده،

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱

شما که حساسی خب جمع میکردی که کسی چیزی بهت نگه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
تو گوشیش بود همش 😂 اینام هی راحب مسافرت سوال میکردن  من مجبور بودم با صدای بلند حرف بزنم که ص ...

تجربه شد برات میگفتی فلانی جون وایسا صبونه بخوریم تعریف میکنم. بعدم شوهرت مهم تره تا اونا صدای خواهرشوهرتم در نمیومد. بعد سعی کن زیاد تو فکر حرفاش نری محترمانه همون لحظه جواب بده و بعدش دیگه فکر نکن بهش

ببین شوهرم به شدت صبحانه خوردنو طول داد  منم به احترام اونا اومدم تو حال که کنارشون باشم فک ن ...

حالا یاد گرفتی خودشیرینی الکی نکنی ، کلا همیشه بچسب به شوهرت ، خواهرشوهر کیلو چنده!   بلند شدی آمدی کنارشون تا احترام گذاشته باشی بعد اونها چشمشون دنبال سفره بوده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اصلا کار من زشت  حرف من اینه همین اول بار کنایه کار درستی نبود

کار شما زشت نبود 

کار ایشون زشت بود 

پس بشناسش 

رفاقت و صمیمیت صفر باشه باهاش

اهسته برو آهسته بیا و حد باهاش به شدت نگه دار 

فقط خواهشا فراموش نکن فردا پس فردا باهاش صمیمی شی 

یه مسافرت رفتی مگه کوه کندی شوهرت هم رانندگی می‌کرده خسته بوده تو چیکار میکردی والا هزاران نفر مسافر ...

سلام خدا قوت .من خونه مادر شوهرم می رم مسیر خیلی طولانی ادم تو ماشین خسته می شه یا خسته می شه

من از آدمایی که اززیرکاری که مربوط به اونه مثل انجام دادن کارشخصی، یا مرتب کردن جاشون یا کمک نکردن تو دورهمی های دوستانه و خانوادگی... در میرن بشددددت متنفرم چون هیچ کس کلفت اونیکی نیست...

اسی عزیز جمع کردن سفره کارخیییلی سختی نبود که میگی خسته بودین حالا بگذریم ازاینکه همسرتون رانندگی کردن مطمنن خواهرشوهرت هم بخاطر سختی سفره جمع کردن نبوده این حرف زده حتمابهش برخورده شمابایدوقتی گفت جمع نکردن بلندمیشدی بصورت مودبانه میگفتی عذرمیخام فکرکردم برادرتون جمع کرده یامیومدم‌جمع کنم چون صبحونه خوردنش طول کشید بزار کمکت کنم... حس دادن کلفت به یه نفرخیلی بد و توهین آمیزه درهراشرایطی که باشه چه خواهرشوهر باشی چه عروس و ....

حالا یاد گرفتی خودشیرینی الکی نکنی ، کلا همیشه بچسب به شوهرت ، خواهرشوهر کیلو چنده!   بلند شدی ...

ببین کنایه کار درستی نیست 

اونم همین اول بار 

والا من میبودم جم میکردم خودم 

اگر تکرار میشد شاااید به زبون میاوردم 

نه همین اول بار

2706