2752
2734
عنوان

افعی تهران اون روان‌شناسه عاشق این کارگردانه شده؟؟؟🙄🙄🙄🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 119 پست

نه بابا پیمان افعی نیست

پس مریلا زارعی کی بود..اون که از همه قتل ها خبر داشت

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
اول رفت قتل انجام داد بعد رفت شمال هر لحظه هم ویدیو میگیره میفرسته بابک که طبیعی باشه همه چی

اهان ..منم همچین حسی دارم ...پس چرا اون زنه گفت من افعی ام ..البته الان که گفتید یاد یچیزی افتادم زنه وقتی آرمان و دید با دستش یه علامتی داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا ..مگه روانشناسا نمیتونن عاشق شن ..چقد مسخره 

به عنوان تراپیست نباید ارتباط خارج از اتاق درمان داشته باشن ولی تو فیلم دارن 

تو واقعیت هم خیلی از این بی قانونی ها هست 

از نظر من توهینی نیست الکی بزرگش میکنن

زدم بیزحمت شماهم بخون

چشم 

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731
مدونی چرا به پاهای باباش نگاه مبکرد  چون تو بچگی با چکش زده بود به شصت پای باباش اونو نگاه میک ...

من ندیدم کی داشت نگاه میکرد

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
آرمان که شمال بود ..اخه پای باباش و زخمی کرد به اون خاطر

امروز کی رو کشت؟ کی کی رو؟؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
حس میکمم خود آرمان افعی هست ...باباشم خودش کشته ... به پاهای باباشم حس داشت... تو این قسمتم پاهای ...

ب انگشت پای باباش نگاه کرد چون تو بچگی با اون بیلبیلکه بهش ضربه زد

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
دیدی وقتی آرمان و دید با دستش علامت داد ..

نه اصلا متوجه نشدم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2706