2752
2734

کلاس دوم حتی بلد نیستن بنویسن😓 .معلم تو گروه اسمشون رو لیست کرد مادر پدرشون حتی ایتا رو نصب نکردن چه برسه تو گروه باشن.یعنی بخدا دلم کباب شد حاضرم به بچهاشون رایگان درس بدم بخدا پیام دادم معلم گفتم بهشون بگه ...همشون جای پسر من.اشکم میاد میبینم بچه ای انقد ضعیف باشه بزور نمره نشسته کلاس دوم.ولی کاش معلمم جار نزنه تو گروه دلشون بشکنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😭😭😭واااای دلم گرفت

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2731
همینا انقدر باهوشن اگه درست هدایت بشن ستاره میشن :)

از کاش به دادبچه های ضعیف ترم برسن اوناهم آینده دارن😔😔

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
وا کار شما زشت تره که دایه مهربان تر از مادر شدین😒 شاید پدر و مادر اون بچه ها باهاشون درس کار می ک ...

شرمنده بهت برخورد دلم گرفته بود اومدم درددل کنم فقط .معلم خودش پیام گذاشته چرا کار نمیکنن والدین بعد شما میگی کار میکنن؟ 

یه سال معلم درس گفته یاد نگرفتن اونوقت شما میخوای چیکار کنی دقیقا که یاد بگیرن؟! بعضی بچه ها دیرآموزن بعضیا اصلا علاقه ندارن بعضیا هم کلا تو مغزشون نمیره. هرچند بهتر بود به جای گذاشتن نمره ها داخل گروه زنگ میزد به خانواده هاشون.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
امروزم یکی درباره دخترش چنین تاپیکی زده بود  خیلیا میگفتن ولش کن و کار خوبی کردی سخت نگرفتی و ...

ولشون کن اونا دیگه خیلی زیادی کم گرفتن.اصلا اینجا آدماش با آدمای بیرون فرق داره حتی رفتاراشونم عجیبه

2706