2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1684148 بازدید | 89771 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من شیاف گل مغربی که می‌زارم زیر دلم درد میگیره شماهم همینطورید؟بنظرتون بزارم یا نزارم

سلام عزیزم  من شیاف میذاشتم جوش میزدم و حساسیت داشتم.دکتر تشخیص دادن و همون روزه زایمان دکتر برام گذاشتن ولی گفتن حساسیت داری و تا می ذارم جوش میزنی

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
[QUOTE=173428135]سلام دوستان عزیزم. چندروز قبل برای ویزیت رفتم پیش خانم دکتر شریفی عزیز. ۳۹و ۳ روز ب ...

ممنون بابت تبریک به همه دوستای عزیزم انشالله زیر سایه امام زمان عج بچه های سالم و صالحی داشته باشین.

بله اول دوز کم زدن. من با اون شکم بزرگ و اون فشار زیاد آب و آمپول فشار می ترسیدم رحمم پاره بشه ولی به این سادگی این اتفاق نمیفته اصلا نترسین.مگر اینکه مشکل خاصی باشه که رحم پاره بشه .

ولی خیلی خوشحالم که این درد رو تجربه کردم .دردی که دقیقا میدونی کی میاد و  میگی بیا که من منتظرتم و با اینکه خواست خدا بود و سز شدم واقعا احساس قدرت میکردم. 

خدا به همتون قوت بده .ممنونم بابت راهنمایی هایی که این چند وقت برام داشتین

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
2731
ممنون بابت تبریک به همه دوستای عزیزم انشالله زیر سایه امام زمان عج بچه های سالم و صالحی داشته باشین. ...

چقدر خوبی شما.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
خانمهای گل دکتر برا ویبک ۳ تهران میشناسید ؟ نطرتون در مورد دکتر امیر ابادی چیه ؟

ببین این نظر شخصی منه

ممکنه افراد دیگه تجربیات دیگه ای داشته باشن

و اینکه پیششون ویزیت نشدم و مدت قابل قبولی توی گروهشون بودم

اول اینکه بسیار ادم مذهبی ای هستن. یعنی شاید از ایشون مقید تر پیدا نکنید. مثلا «شنیدم» اگر مردی حضور داشته باشه توی بلوک چادرشونو میپوشن. توی گروه تموم پیام هاشونو با بسم الله شروع میکردن و...

اینقدر به دلم نشسته بودن که به خواهرم چند بار پیشنهاد کردم تحت نظر ایشون باش

اما یه مدتی که گذشت در مورد وی‌بک نظرم ازشون برگشت. چون هر بار که صحبت میکردن اینقدررررر استرس میگرفتم که باورم نمی شد خودم وی‌بک کردم. مثلا میگفتن من هربار میرم برا وی‌بک یه دور میمیرم و زنده میشم و...

یادمه بهشونم گفتم خانم دکتر منی که وی‌بک شدم میترسم از حرف های شما وای به حال بقیه دوستان که تو صف انتظارن

بنظرم دکتر نیازه که اینقدر تبادل احساسات درونی نداشته باشه

یکیم اینکه نسبت به باقی دکترها جوان تر و کم تجربه تر هستن. ولی واقعا مومن و متعهد هستن و فقط بنظر من روحیه شون ضعیفه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
ببین این نظر شخصی منه ممکنه افراد دیگه تجربیات دیگه ای داشته باشن و اینکه پیششون ویزیت نشدم و مدت ...

تاکید میکنم این برداشت# شخصی# منه. 

نه سابقه نداشت همیشه قند ۸۰ بود دکتر میگه به خاطر جفته ۴۰

ممنونم ببخشید برای خودم پرسیدم آخه خیلی سر سن مرددم به هرکی میرسم میپرسم

حالا جفت چجوری میتونه باعث بالا رفتن قند بشه؟

اتفاقا به نظر منم اگه مراقبت ها و راهکارهای بعد زایمان(هم برای مادر هم نوزاد) مطرح بشه عالیه من خودم ...

همونطور که مشخصه من برداشت دیگه ای از حرفت کردم. ببخش اگه ناراحتت کردم و ممنون که با آرامش جواب دادی🌸

بچه ها سویق عدس رو تست کردم. جالبه که خیلی خوشمزه اس!

فقط یه کم خشکه ولی کوچولو کوچولو که میخوری اذیت نمیکنه.

به جز این چیز خاصی نمیتونم بگم چون قبل از اینکه بخرم خونریزی قطع شد و برنگشت (ممنونم خدا ^_^)

خلاصه اگه کسی برام دعایی کرد خدا خیرت بده بازم دعا کن ممنون :* ؛)

بله همشهری هستیم ولی الان متاسفانه تهران زندگی میکنم و از زیبایی های طبیعت اونجا محرومم😭😭 فعلا که ...

منکه کم آوردم.. رطوبت اینجا بهم نمیسازه اصلا، چون اصالتا برای اینجا نیستم.. خیلی اذیتم.. اینجا فقط برای تفریح و سفر خوبه نه زندگی.. دعاکن شرایطی برامون فراهم بشه ما بریم!