2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673316 بازدید | 89593 پست
سلام دوستان از هفته ۱۸ تا آخرین باری که سونو دادم یعنی تو هفته ۳۲ وضعیت بچه بریچ بود امروز تو هفته ...

منم دقیقا همینجوری حس میکنم.کم پیش میاد بالای ناف باشه.

ولی یه چیز سفت همیشه سمت راستمه.فک کنم کلشه.همین حس ر و تازگی ها سمت چپم دارم.

ولی فک کنم پاهاش قشنگ تو پهلوهامه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

من که بوشهرم،هوا هم گرم.پیاده روی باعث دفع مکونیوم نمیشه؟

خیلی عرق میکنم اخه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر تشخیص داد دیگه. علائمم: درد و حس فشار وقت دستشویی، بیرون زدگی واژن، درد وقت رابطه. اون بیرون‌ز ...

رفتم حاطره زایمانتو بخونم این پیامتو دیدم

منم الان موقع دستشویی ببخشید موقع طهارت دهانه رحممو با دستم حس میکنم چرا انقدر پایین اومده آخه؟؟

چیکار کنم؟

۳۱ هفته ام

2731
منم مثل شما وی بکم بیمارستان بقیة الله البته با دکتر مصطفایی

ب سلامتی عزیزدلم زایمان خوبی انجام بدی😍

ادرس استخر کجاس؟؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
شرق تهران استخر ترنج

اوه اوه یا علی من غربم😝

مخصوص بارداریه یا عمومیه؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
رفتم حاطره زایمانتو بخونم این پیامتو دیدم منم الان موقع دستشویی ببخشید موقع طهارت دهانه رحممو با دس ...

دهانه رحم رو حس میکنی؟ متوجه نمیشم عزیزم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
اوه اوه یا علی من غربم😝 مخصوص بارداریه یا عمومیه؟؟؟

عمومیه سانسی که باردارن مخصوص اوناس

غرب هم داره هم نسل سپید هم خود خانم صابریان 

اتفاقا غرب امکاناتش بیشتره

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

دوست جونا 

مدرک از بیمارستان امید گرفتیم کجا باید ببریم بیمه تامین اجتماعی درصدی از پولمون رو بده 

مراحلشو اگه انجام دادین میشه بگید🙏

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
عمومیه سانسی که باردارن مخصوص اوناس غرب هم داره هم نسل سپید هم خود خانم صابریان  اتفاقا غرب ا ...

سلام نیک ناز جان. شما اسم و آدرس استخر خانم صابریان رو مبدونین؟ هزینه ش چقدره؟ استخر اشراق هم سمت تهرانپارس یه روزایی سانس بارداری با مربی داره. ۳۳ تومن.

سلام نیک ناز جان. شما اسم و آدرس استخر خانم صابریان رو مبدونین؟ هزینه ش چقدره؟ استخر اشراق هم سمت ته ...

عزیزم 

اسمشو قیمتشو نمیدونم ولی یادمه داشتن 

مامانای عزیز سلام. امروز رفتم سونو گفت بچه سفالیک شده. خدا رو شکر. اما گفت وزنش و ای سی و اف الش کمه ...

برا منم وزنش و دور سر و شکم و ی جای دیگش ۳ هفته تاخیر رشد داشت میخاستن سز کنن ام ار ای سر و کوفت و زهر مار فرستادن ولی دنیا اومد همه چیش اوکی بود اینقدم باهوشه ...

برای وزن پسته و مویز و کباب خوردم ی هفته اوکی شد 

دوست جونا  مدرک از بیمارستان امید گرفتیم کجا باید ببریم بیمه تامین اجتماعی درصدی از پولمون رو ...

سلام نیکی.خوبی خانوم؟

2706