2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673008 بازدید | 89588 پست

دوستان سلام

یه سوال، من بیشتر از سه ماهه که سزارین شدم، ولی هنوز شکممو یه کم که فشار میدم از داخل بخیه هام کمی درد داره، از پله هم پایین میام همینطور.

سزارین اولم اینطور نبودم.

به نظرتون طبیعیه؟

لازمه یه سونو انجام بدم؟

نمیدونم چرا نگران  بخیه های داخلی ام.

سلام،من پیج اینستاگرام خانم صابریان را دیدم،ایشون ماما هستند و عکسهای زایمانهاشون را میذارند،اکثر زا ...

سلام خانم گل. من 30 فروردین تو بیمارستان عسکریه اصفهان با خانم دکتر عالیدوست وی بک کردم.

درسته که ما شهرستانی ها خانم صابریان را نداریم ولی خدا رو که داریم (:

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم گل. من 30 فروردین تو بیمارستان عسکریه اصفهان با خانم دکتر عالیدوست وی بک کردم. درسته که م ...

سلام خانمی منم امروز پیش دکتر عالیدوست بودم باهاشون صحبت کردیم گفتن که با این فاصله ۳ سال میتونی طبیعی بیاری خطر پارگی بخیه ها رو به عنوان یه هشدار گفتن و گفتن که البته تا حالا همچین موردی نداشتیم فقط گفتن باید اتاق خصوصی بگیری که مدام چک بشی خداروشکر خیلی خانم دکتر مسلط و مثبتی هستن 

خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟ من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینج ...

عزیزم 

من با دکتر موید محسنی ویبک انجام دادم

تو خاتم الانبیا

هفته های آخر نانه بیمارستان دادن

با همون نامه رفتم و بستری شدم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2728
دلم یه بیمارستان خوب مثل بهمن میخواد...ولی دکتر موید هم دوست دارم.الان از خاتم متنفرم

سلام مهلا جون

تبریک بابت کوچولو سومت که تو راه داری

واقعا تجربه ها متفاوته

من از ماماهای خاتم خیلی راضی بودم

چندااشون هم از دست من کتک خوردن😂

یعنی مچ دستشون را وحشتناک فشاااار میدادم

من ماما همراه هم گرفتم که خوب بود

ان شاالله این بار یک زایمان فوق راحت در انتظارت باشه

خدا را شکر که ویبک شدی

چون اگر با این فاصله کم دوباره سزارین میشدی سخت بود

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام دوستان  من 52 روزه که مادرم رو از دست دادم و تازگی فهمیدم که باردارم .سومین فرزندم هست و ...

سلام خانونی

نمی دونم منو یادتون هست

اواسط تاپیک بیشتر سر میزدی و من اونموقع شما را یادم میومد

بابت مادر عزیزت تسلیت میگم

خداوند بهت صبر بده

ان شالله قدم این فرزندت هم مر خیر و برکت باشه 

و بتونی یک زایمان طبیعی خوب داشته باشی

سلام مهلا جون تبریک بابت کوچولو سومت که تو راه داری واقعا تجربه ها متفاوته من از ماماهای خاتم خیل ...

سلام عزیزم ممنون.تجربه های شما که بامن خییییییلی متفاوته عزیزم.اتفاقا خیلی به یادت بودم...چون به خدا گفتم خدایا اگه به من خونه بزرگ بدی من سومیو میارم.....

اینم جواب خدا      

دقیقا خدا به من گفت شما زیاد صحبت نکن.    

دیگه تصمیم گرفتم از رو دعای کسی دعا نکنم  

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام عزیزم ممنون.تجربه های شما که بامن خییییییلی متفاوته عزیزم.اتفاقا خیلی به یادت بودم...چون به خدا ...

وااای خیلی باحال بود😂😂😂😂

خاک به سرم خندیدم

فکر کنم ماه دیگه بی بی چکم مثبت بشه🤐

2738
عزیزم  من با دکتر موید محسنی ویبک انجام دادم تو خاتم الانبیا هفته های آخر نانه بیمارستان داد ...

سلام عزیزم. خیلی ممنونمخداروشکر ب سلامتی

گلم هفته ۳۲ هم نامه میده؟ و این ک راضی بودین ازشون؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
هر کی میرسید به نوبه خودش منو دعوا میکرد ولی اینقدر خوشحال بودم اصلا بهم بر نخورد من بالاخره موفق شد ...

خاطرت عالی بود و ترسناک😁 انگار اونجا بودم واقعا☺

خدا حفظ کنه بچه ها و شوهرو مامانتو عزیز🙃

کدوم شهری عزیزم؟😌

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

وااا بچه ها چرا همتون میگین فاصله ۳ سال ویبک انجام میشه؟؟؟؟؟ 😩😩😩

من فاصله زایمانم با اینیکی ۲ سال میشه ک🙁

😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام خانمی منم امروز پیش دکتر عالیدوست بودم باهاشون صحبت کردیم گفتن که با این فاصله ۳ سال میتونی طبی ...

سلام عزیزم. خدا رو شکر که راضی بودی. 

من یادمه اولین بار که رفتم پیش خانم دکتر، میخواستن انگار منو محک بزنن که آیا واقعا میخوام طبیعی یا نه... حرفش که شد، گفتن خب یکمی ترس داره. نداره؟! گفتم نه! طبیعت بشر که ترس نداره. خانم دکتر گفت این روحیه خوبه. اعتقاد خانم دکتر اینه که اگه خودت پای کار هستی منم همراهتم و به خاطر سلامتیت این کارو میکنم.

آخرین بار که رفتم پیش خانم دکتر برای چک بخیه ها و مراقبت آخر، خجالت رو گذاشتم کنار و حرفامون که تموم شد گفتم میشه من شما رو بغل کنم؟! خانم دکتر با تواضع تمام قبول کرد و من تو بغل خانم دکتر با گریه ازشون تشکر کردم که منو به آرزوم رسوندن و ...  خلاصه اشک خانم دکتر رو هم درآوردم  

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
وااا بچه ها چرا همتون میگین فاصله ۳ سال ویبک انجام میشه؟؟؟؟؟ 😩😩😩 من فاصله زایمانم با اینیکی ۲ سا ...

شما خودتو نگران و ناراحت نکن گل گلی جون! تو همین تاپیک زیر دو سال هم داشتیم که موفق بودن. نمونه اش زهراجون که فاصله بچه هاش 21 ماهه.

اونا که میپرسن اول راهن هنوز خیلی چیزا رو نمیدونن   

2706