2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664793 بازدید | 89499 پست
سلام خانم خوبید من تصمیم داشتم برم پیش همین خانم شجاعی ولی با خوندن خاطره شما واقعا مردد شدم نمیدونم ...

اگه میخوای مامای همراه داشته باشی چرا پیش خانم صابریان نمیری؟

این همه هم تجربه موفق داشته

انشاالله، شما هم دعا کن برام به خیر بگذره

چرا روزه شک دار بگیری؟

خب این همه دکتر و ماما که اصرار به طبیعی دارن و به مریضشون اهمیت میدن

نه اینکه بگه شاید بیام شاید نیام....!!!!!!!!

به نظر من اگه مشکل هزینه نداری دکترتو عوض کن و ماما همراه بگیر که بعدا حسرت نخوری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی شما میخوای بری بقیة الله تحقیق کردین بیمارستان‌ خوبه اونجا بهتره یا نجمیه من از ماه 5 بارداری ...

عزیزم من زایمان اولم بقیه الله بودم و واقعا راضی بودم.مامایی که برای من بود خوش اخلاق بود چون ببمه ام نیروهای مساح بود پزشک شیفت اومد برای طبیعی رفتم اما سزاربن شدم، بخاطر پوزیشن بچه

از نجمیه ریاد خبر ندارم دوستم بهم میگفت هرجا رفتی برو ولی نجمیه نرو

امید رو تو اینتدنت سرچ کردم چند نفری مخالف بودن میگفتن فقط پول میگیرن و اینا.

من اگه مطمئن باشم که دکتر شریفی تو بقیه الله میاد بالاسرم قطعا میرم بقیه الله وگرنه احتمالا محب کوثر یا خاتم رو انتخاب میکنم.

اسم این دوتا دکترو که گفتید رو نشنیدم اما اگه پیششون ویزیت میشید و از رفتار و اخلاق و تجربشون مطمئنید و مطابق میلتونه و موقع زایمان میان بالاسرتون و خودشون زایمانو انجام میدن دیگه نگران نباشید و توکل برخدا کنید و از خدا بخواید پزشک حاذق و خوش اخلاق و مومن قسمتتون کنه

سلام من ازمایش کشت ادرارم خون دیده شد عددشم مثبت 2 بود.دفع پروتئین هم تراک یا همون ناجیز بود.عدد خون ادرارم خیلی بالاس علتش چیه؟؟خیلی نگرانم یعنی سنگ مثانه دارم ؟

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 
2720

بگذارید برای دوستانی که انقد انتخاب دکتر سر زایمانشون سخته و براشون مهمه از تجربه دخترخالم بگم که هم ویبک شده هم طبیعی و هم سزارین.بهم گفت اگه روزی خواستی ویبک شدی فقط با مامای باتجربه و حرفه ای زایمان کن که اگه دکتر متخصص بگیری دستت میمونه تو حنا..چون برخی پزشکان با این همه مشغله واقعا نمیتونن زایمان طبیعی که پروسه ش طولانیه قبول کنند و کمی سختگیرمیشند

البته تجربه شخصی ایشون بوده دیگه هرکسی میتونهدخودش انتخاب کنه

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 

خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟

من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینجا برای مراقبت بارداریم و اتفاقای احتمالی دکتر انتخاب کردم و بیمارستانم تنها بیمارستان شهره ک چاره ای براش ندارم... 

منتها زایمانم میخوام تهران باشه با دکتر موید محسنی بیمارستان محب کوثر.

فقط یک بار تو ماه سوم بارداری رفتم مطبشون و بهشونم گفتم وی بک میخوام. یک بارم میخوام ماه هفتم برم. دیگه بعد اون نمیتونم برم پیششون. مگر این ک تلفنی وضعیتمو ب ایشون بگم. ماه آخر هم تو هفته ۴۱ یا هرزملن ک دکتر سبزوار بگه برو هوایی میرم تهران. ب نظرتون با این شرایط زایمانمو قبول میکنن؟؟؟

و این ک باید تو بیمارستان محب هم قبل زایمان پرونده تشکیل بدم؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟ من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینج ...

@مهدویم    

@۰عقیق۰

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟ من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینج ...

@safa1434    

@زی_زی_گولووو    

2714

سلام عزیزم راستش دکتر موید محسنی رو در حد اینترنت و نی نی سایت میشناسم اما میدونم اعتقادشون زایمان طبیعیه و تو زمینه وی بک تجربه خوبی دارن.

به نظرمن بیمارستانای خصوصی مثل محب کوثر دکتر خودت میاد برای زایمانت چون دکتر بهت نامه میده.ماه هفتم اومدی ازشون بپرس اینو.

منم فردا میخوام زنگ بزنم محب کوثر این سوالو بپرسم.

اگرم ماه سه اومدی پیششون که مریض دکتر محسوب میشی.

اگه میخوای مامای همراه داشته باشی چرا پیش خانم صابریان نمیری؟ این همه هم تجربه موفق داشته

نه بیمارستان بقیه الله و نجمیه و نه دکتر متین راد که بیمارستان امید هیچ کدوم مامای همراه نمی‌ذارن بیاد وگرنه از اولش گفتم میرم نجمیه یا بقیه الله منتها با ماما همراه که فهمیدم هیچ کدوم قبول نمیکنن که اضافی خرج بیمارستان خصوصی نکنم

عزیزم من زایمان اولم بقیه الله بودم و واقعا راضی بودم.مامایی که برای من بود خوش اخلاق بود چون ببمه ا ...

پس شما از بقیه الله راضی بودید منم بیمه نیروهای مسلح دارم و تنها ترسی که دارم اینه که موقع زایمان با مامای بداخلاق و بد دهن بیوفتم وگرنه خود رستا خانم با دکتر شریفی بود تو بقیه الله که خیلی هم راضی بود دکتر نصفه شب هم جواب پیامش رو میداد و ی خانم دیگه که خاطرش فک کنم حدودای صفحه 70 هر دو از دکتر شریفی راضی بودن ولی اون یکی میگفت ماما شیفت بداخلاق بود و تو دلمو خالی می‌کرد ولی خب دکتر شریفی پارسال برای این خانمها اومده حالا دوباره چندتا دیگه میگن نمیاد یا درست پیگیری نمیکنه نمیدونم واقعا میمونم

عزیزم من زایمان اولم بقیه الله بودم و واقعا راضی بودم.مامایی که برای من بود خوش اخلاق بود چون ببمه ا ...

از این دوتا دکتر هم که گفتم هیچ شناختی ندارم و پیش هر کدوم فقط ی بار ویزیت شدم که خب تو یکبار هم خیلی چیزی دستت رو نمیگیره حالا شما پیش دکتر مصطفایی هم رفتید؟؟ ایشون خوب بودن گفتن میان بالا سرتون یا شماره دادن که زنگ بزنید مواقع ضروری؟؟ 

2706