2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674669 بازدید | 89611 پست
ببخشيد من ديشب فكركردم متن رو ارسال كردم الان ديدم نه ارسال نشده شرمنده ديگه از اين به بعدازاين اتف ...

ممنون عزیزم از خاطره ات؛ خیلی خوب نوشتی و زود نوشتی 

مبارک باشه قدم گل دخترت 

خداروشکر زایمانت به خیر گذشت 

یه مدت نبودم ؛ یاد ما نبودی😭

منم دعا می‌خوام 😪

ببخشيد من ديشب فكركردم متن رو ارسال كردم الان ديدم نه ارسال نشده شرمنده ديگه از اين به بعدازاين اتف ...

عاشقتماااااا😢😍😍😍😍

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای قربون خودت و گل دخملیت😘😘😘

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2728

عشقی راستین جون😚😚

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
سلام.من خاننده خاموش بودم.تازه ثبت نام کردم.خوشحالم😊تاپیک سوره جونومیخوندم اونجافعال نبوداومدم اینج ...

سلاااام. خوش اومدی

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
تندتند كاراي عمل داشت اماده ميشد منم جلومادرشوهرم اصلا حرف نميزدم خودمو مشتاق عمل نشون ميدادم توي ...

خداروشکر که بخیر گذشت عزیزم

خوش بسعادتت که اجر زایمان طبیعی رو بردی و به ترست غلبه کردی   

قربون خدا برم که همه جوره حواسش به بنده هاش هست.. توی این تاپیک خیلیا مشکلاتی داشتن که زایمان طبیعی براشون خطر داشته و خدا با هر دلیلی نذاشته کارشون به طبیعی برسه.. 

حالا اگه دعا واسه ما یادت رفته اشکال نداره هنوزم دیر نشده   محتاج دعاتیم خواهر.. 

راستی اسم دختر گُلت رو چی گذاشتی؟! البته اگه دوست داری بگو..! 

ببخشیدکسی بیمارستان مصطفی خمینی رومیشناسه.بلوک زایمانش چجوره.برازایمان اگ خداخاست میخام برم اونجا

من میخواستم اونجا زایمان کنم که قسمت نشد

خوب شنیدم لزش

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2740
ممنون عزیزم از خاطره ات؛ خیلی خوب نوشتی و زود نوشتی   مبارک باشه قدم گل دخترت  خدار ...

بهار بخدا يادت كردم اينقد دقيق با ١٤ هم ميگفتم

ياد باران افتادم كه ميگف واسه من ٢٠ شو نگفته يهواشتباه نشه 😂

خداروشکر که بخیر گذشت عزیزم خوش بسعادتت که اجر زایمان طبیعی رو بردی و به ترست غلبه کردی   &nb ...

گلدونههههههه

من تك تك ياد كردم اسم بچه هارو نوشته بودم باخودم توكيف بود

قبل عمل مرور كردم مگه ميشه يادم بريد

تازه اسم قديمياي تاپيك هم ياد كردم

فهيمه مامان يوكابد باران بهاري

خيالت تخت!!!!

والا اسم كه من انتخاب نكردم داداشش انتخاب كرد و ما سرسپرديم

مگه جرات داشتم بگم نه

گذاشتيم رُزالين

يعني گل رز زيبا

البته هنوز ثبت احوال نرفتيم شايد تاييد نكنن اونوقت بيچاره ميشم😰

گلدونههههههه من تك تك ياد كردم اسم بچه هارو نوشته بودم باخودم توكيف بود قبل عمل مرور كردم مگه ميشه ...

ممنونم عزیزم

ان شاﺀالله خودت حاجت روا بشی و عاقبت بخیر

دختر گلت هم نامدار باشه ان شاﺀالله..   

اهاااان اون كه ثمينا جون بود نه بابا كاش از من نشون داده بود كه خوب نيس از من گف خوبه هيچ مشكلي ند ...

راستین جان خداروشکر میکنم که دلت رو‌ هدایت کرد. شک نکن دعاهات بی تاثیر نبوده و نیست

خیلی خوشحالم بابت سلامتیت

ان شاءالله عاقبت بخیر بشه پسر یا دختر گلت

من اخر نفهمیدم بچه ت چی بود؟

راستین جان خداروشکر میکنم که دلت رو‌ هدایت کرد. شک نکن دعاهات بی تاثیر نبوده و نیست خیلی خوشحالم با ...

اهان الان خوندم پست اخرتو. دختره

ای جون