2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1686312 بازدید | 89850 پست
بچه‌ها پسرم 19روزشه ولی هنوز زردی داره خیلی کارا هم برا پایین آوردنش انجام دادم ولی هنوز پوستش زرده ...

داروی شبمیایی که معمولا واسه زردی جواب نمیده! همین کارای سنتی خیلی بهتره.. البته نگرانی نداره طول میکشه تا کامل سفید بشه ..اگه نگرانی یه آزمایش بده تا میزانش دستت بیاد و بعد تصمیم بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرتون درد پریودی تو هفته ۲۹طبیعیه؟ یادم نیست سر پسرم داشتم یا نه. از صبحه درد پریودی دارم. هم کمر ...

سلام خواهر ان شاءالله که چیزی نیست اما حتما حتما برو چک کن خودت رو

فدای تو اره چکاپ یک هفته قبل رفتم  بخیه بیرونیها افتاده ولی داخلیا نه خونریزی هم دیگه ندارم ...

خداروشکر

ایشالا سلامت باشی هم خودت هم بچه هات

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2731
بچه‌ها پسرم 19روزشه ولی هنوز زردی داره خیلی کارا هم برا پایین آوردنش انجام دادم ولی هنوز پوستش زرده ...

زردی پسر دومم 14 بود خیلی طول کشید تا از صورتش بره بیرون . اما همین که عددش به 11 رسید دکترش گفت چون حالت نزولی داره دیگه جای نگرانی نیست .خواستی یک آزمایش بده خیالت راحت شه.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

راستی ماه پیش عروس خالم زایید برا زردی بچه دستگاه گرفته بود تو خونه بچه رو گذاشت توش. یک وسیله دیگه با دستگاه بود که عدد زردی بچه رو نشون می داد دیگه لازم نبود همش برن آزمایش بدن .فقط بار اول آزمایش دادن. برام جالب بود تا حالا ندیده بودم.

اینقدر از بچه من خون گرفته بودن دستاش کبود شده بود.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

پسر منم زردی داشت روزی چندبار عرق کاسنی رو با پنبه به سر و صورت و بدنش میزدم

قطره شیرخشت هم از داروخانه گرفته بودم هر 8 ساعت بهش میدادم

شیر هم زیاد بهش دادم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

اگه خیلی نگرانی دستگاه بگیر. زردی دختر دوستم با دستگاه سه روزه خوب شد. من زردی پسرم حدودا ۱۱بود از اول. هیچ کاری نکردم جز شیر دادن‌. گاهی ترنجبین شیرخشتم دادم. که بعد یک ماه بالاخره نوک دماغشم کامل سفید شد‌. اما معلوم بود داره بهتر میشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

واقعا این توکلات و دعاهای باارزش هستن که بیشترین کمک رو به ما میکنن و باعث دلگرمی مون هستن، من با اینکه زایمان اولم طبیعی بوده و الان باز هم باید زایمان طبیعی کنم ترس خاصی تمام وجودمو گرفته فقط با خوندن دعا و گفتن ذکرها و توکل بر خدا که همیشه بهترین ها رو برامون رقم میزنه دلم و آروم میکنم و استرس رو از خودم دور

اگه اینو نمیگفتم به حضرت زهرا مدیون بودم اخه من آدم گناهکاریم و شماها خیلی از من بهترید پس غیر ممکن ...

الهی دورت بگردم

مو به تنم سیخ شد خوندم 

قطعا خیلی ماهی شک نکن که همه تو تاپیک دوست دارن مهربون

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

سلام دوستای گلم خوبید؟ 

پسرم الآن شش ماهش تموم شده یه یک هفته ای هست شیر ک بهش میدم سینم تیر میکشه. ترشحاتم خیلی زیاد شده ولی بدون رنگ و بو. زیر دلم هم هر از گاهی تیر میکشه. یعنی میخوام پریود بشم؟ استرس حاملگی گرفته منو  . سر دختر اولم بعد از چهل روز عادت شدم ولی سر این یکی هنوز نه

سلام دوستای گلم خوبید؟  پسرم الآن شش ماهش تموم شده یه یک هفته ای هست شیر ک بهش میدم سینم تیر م ...

یه بیبی چک بذار تا خیالت راحت شه

مامان من سر بچه اول بعد ۴۰ روز پریود شده بود اما سر بچه دوم بعد ۸ ماه

هر دو هم سزارین

هر زایمانی فرق میکنه شرایطش اما گمونم بیشتر به میزان شیردهی و ترشح هورمون پرولاکتین بستگی داره

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

زردیش چند بود؟ 

اگه زیاد بالا نبوده نگران نباش فقط تند تند شیرش بده 

پسر منم زردی داره سه روز پیش ۸/۵بود ولی زیاد شیر میخوره رنگش داره بهتر میشه خداروشکر 

شیرخشت و ترنجبین هم بهش میدم ولی کار دیگه ای انجام ندادم

بنظرتون درد پریودی تو هفته ۲۹طبیعیه؟ یادم نیست سر پسرم داشتم یا نه. از صبحه درد پریودی دارم. هم کمر ...

اگه درد زیر دل مربوط به جای سزارینت باشه ممکنه عفونت داشته باشی

2706