2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1680675 بازدید | 89744 پست
مامان هاتیه جون و باران جان دفعه پیش ک کارم ب سز کشید ب ماما خصوصی اعتماد کردم اونم گف میزایونمت اخر ...

سلام

یه حسی بهم میگه شما قراره انشاالله بشی یکی از الگوهای وی بک تاپیک.

توکلت به خدا باشه و از حضرت زهرا کمک بگیر.

منم اگه قابل باشم برات دعا می کنم.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
سلام دوستان عزیز دیشب یک فیلم در رابطه با فازهای زایمان طبیعی در سایت مادر شو از خانم مرضیه بخشنده ...

راستش تا قبل این بارداری ام اصلا اعتقادی به دیدن فیلم زایمان نداشتم اما تو این بارداری که همتم مضاعف شده برای طبیعی و تو کلاسای خانم فراهانی شرکت کردم دیدم چقدر فیلم می تونه اطلاع آدم رو از طبیعی بالا ببره.

به خصوص وقتی فهمیدم مادرم یکی از دلایل موفقیت و نترسیدن از زایمان طبیعی و انجام 2 زایمان اولش به تنهایی به خاطر دیدن زایمان های بقیه مثلا مادرش بوده.

خارجی ها هم اکثرا چون تو خونه زایمان می کنن شاهد زایمان های مادر و خواهر و مادربزرگ هاشون هستن.و این واقعا تو پذیرش این نکته خیلی موثره شرط اول موفقیت تو زایمان طبیعی اینه که مادر باردار باید بلد باشه زایمان کنه و تلاش بکنه و بدونه اونه که باید بزاد نه اینکه کاملا بی اطلاع و منفعل باشه و زایمان رو بسپاره به دکتر و پرستار که نتیجه اش میشه این همه سز الکی...

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه‌ها پسرم 19روزشه ولی هنوز زردی داره خیلی کارا هم برا پایین آوردنش انجام دادم ولی هنوز پوستش زرده ...

زردی اگه کنترل بشه و تا یک هفته بعد زایمان دیگه بالا نره دیگه خطری نداره.

کلا بچه هایی که زردی می گیرن حدودا تا یک ماه چهل روزی چهره ی زردی دارن که به مرور برطرف میشه.

زردی خیلی فرسایشی از بدن خارج میشه.

زردی اگه کنترل بشه و تا یک هفته بعد زایمان دیگه بالا نره دیگه خطری نداره. کلا بچه هایی که زردی می گ ...

اره واقعا دیر میره پایین.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2742

بچه ها پسر من اصلا آروم نمیخوابه

همش به خودش میپیچه، خوابش میبره ولی هر چند دقیقه به خودش میپیچه و بیدار میشه باز میخوابه

مدام ترش میکنه و شیر برمیگرده تو دهنش

گاهی هم کلا بدخواب میشه و نمیخوابه

حس میکنم شیرم بده

باید چیکار کنم؟

دکتر هم بردمش ولی داروهاش بی اثر بوده

نبات و زیره و عرق نعنا میجوشونم بهش میدم یکم بهتر میشه اما نه زیاد

دیشب یک وعده بهش شیرخشک دادم دو ساعت بدون دردسر خوابید؛ پس معلومه شیر من مشکل داره😔 خودمم تا بتونم مراعات میکنم و غذاهای نفاخ نمیخورم و زیره و عرق نعنا میخورم اما انگار نه انگار😓

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
در چ حالی عزیزم بهتر شدی؟

از صبح قطع شد بهتر شدم. ولی همین چند دیقه پیش شروع شد دوباره. البته یک سره درد میکنه. نمیدونم چقدر‌جدیه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه‌ها زردیش 12ونیمه ولی بعضی وقتا خیلی زرد میشه الان ک 19روزشه 12و نیم زیاد نیست؟الان شیر خشت و ترنجبین و عرق کاسنی و شاهتره و بید رو باهم قاطی کردم دارم روزی 3استکان میخورم.اگه دیگه اینم اثر نکرد نمیدونم باید چیکار کنم

2740
از صبح قطع شد بهتر شدم. ولی همین چند دیقه پیش شروع شد دوباره. البته یک سره درد میکنه. نمیدونم چقدر‌ج ...

شاید دل و کمرت سرما خورده

منم همینجوری شده بودم ان اس تی هم دادم آخرش فهمیدم بخاطر سرماست

جلو کولر نخواب یا اگه خوابیدی حتما کمرتو و دلتو ببند

کیسه آب گرم بزار البته آب ملایم که خطرناک نباشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
بچه‌ها زردیش 12ونیمه ولی بعضی وقتا خیلی زرد میشه الان ک 19روزشه 12و نیم زیاد نیست؟الان شیر خشت و ترن ...

خودت زیاد هم خنکی نخور شیرت سرد میشه دلش درد میگیره رحمت هم سرد میشه

همین عرق ها رو بزار رو شعله ملایم بشه تنشو باهاش بشور یا با پنبه بکش به تنش

سلام دوستای گلم خوبید؟  پسرم الآن شش ماهش تموم شده یه یک هفته ای هست شیر ک بهش میدم سینم تیر م ...

من مرتب از یک ماه تا چهل روز بعد از زایمان هام ، پریود میشم تو این زمینه تجربه ای ندارم

راستی شما سه تا بچه دارید؟🤔

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
بچه‌ها زردیش 12ونیمه ولی بعضی وقتا خیلی زرد میشه الان ک 19روزشه 12و نیم زیاد نیست؟الان شیر خشت و ترن ...

نگران نباش. من سر زردی پسرم، یک بچه ای رو تو چهارده روزگیش اورده بودن، یعنی بعد چهارده روز تازه زردی گرفته بود

به من دکتر گفته بود هرچقدر بیشتر شیر خودتو بخوره زودتر خوب میشه و با زردی هشت مرخص کردن، ولی متاسفانه اصلا به من اجازه نمیدادن شیر بدم همش خاکشیر و شیرخشت و آب قند و... میدادن و شکمشو پر میکردن که درنتیجه دوروز بعد که برای معاینه رفتیم شده بود ۱۵ و دوباره بستری شد

شاید دل و کمرت سرما خورده منم همینجوری شده بودم ان اس تی هم دادم آخرش فهمیدم بخاطر سرماست جلو کولر ...

اتفاقا دو شبه خونه سرده. حتی بچه ابریزش بینی پیدا کرده بود. پس احتمالش هست از سرما باشه. اخه چون تابحال تو بارداریم درد پریودی نداشتم نگران شدم. البته بچه ماشلا از اولی تکوناش بیشتره. بی اغراق حداقل صد تا حرکتو در روز داره. نمیخوابه انگار. با خودم گفتم نکنه چیزیه. حالا تکون زیادش نشون دهنده چیز بدی نباشه؟ اصلا تجربه ندارم. قبلیه خیلی اروم تر بود.

اصلا اینقدر سردی نخور بعد زایمان خیلی بده. تاثیر اونجوریم نمیذاره بنظر من

بچه ها

میشه یک لطفی بکنید و تجربه از پوشک گرفتن هاتون را به اشتراک بزارید

دخترم اصلا همکاری نمی کنه

پوشک هم که بدجور گرون شده      

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706