2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673241 بازدید | 89592 پست
سلام بر همه دوستان عزیز دل  عبادات تون قبول باشه قرار شده ورزشها رو در منزل خودم انجام بدم&nb ...

عزیزم دکتر شریفی به من گفتن ورزش نرم فقط روزی نیم ساعت پیاده روی کنم 

ولی تنوع ورزشها زیاده...

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام بر همه دوستان عزیز دل  عبادات تون قبول باشه قرار شده ورزشها رو در منزل خودم انجام بدم&nb ...

میتونی ورزش هایه بارداری رو از گوگل بگیری ورزش با توپ یوگا هم خیلی برایه لگن خوبه که نحوه ورزش کردن باهاش رو از گوگل سرچ کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم

من هفته پیش رفتم دکتر شریفی، ولی چون تو بیمارستان رفته بودم، خیلی برام وقت نذاشت و اجازه نداد همه سوالامو بپرسم  تو مطب بهتر جواب میده آیا؟

البته تقریبا تصمیم گرفتم بقیه الله نرم... و نظرم بیشتر  روی خاتم هست. بیمارستان خاتم ماما همراه اجازه میده؟ میشه  مامای همراه خوب معرفی کنین؟

2731

سلام دوستان.. رستاجون..

طاعاتتون قبول باشه..

من پیش دکتر شریفی که رفتم معاینه لگنی شدم و گفتن لگنت خوبه ..امیدوارم میکنه.. و انگار لگنمو دید مصر شد منو بزائونه !!😆

بهم گفت پایان هفته 39 برم بیمارستان برام یه جلبک بذارن دهانه رحم نرم شه..

یادمه اینجا هم یه خانمی بودن که روز زایمان براش گذاشته بودن ولی نمیدونم کجا بود و کی بود..

حالا من میترسم برم اونجا نگهم دارن بزور... 

رستا جون به نظرت چکار کنم؟؟ برم یا نرم؟

لاحول ولا قوه الا با الله العلی العظیم
سلام دوستای گلم من هفته پیش رفتم دکتر شریفی، ولی چون تو بیمارستان رفته بودم، خیلی برام وقت نذاشت و ...

من مطب رفتم پیششون 

عالی بود وقت گذاشت با دقتم همه چیز رو چک کرد 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2738
سلام عزیزم. خوبی؟! چه خبر؟

سلام عزیزم مرسی که یادم بودی
هنوز هیچی دارم همش تلاش میکنم که شروع شه ، نمیشه لعنتی  
انگار نه انگار . گاهی یه دردایی میاد ولی کمه و نظمی هم اصلا نداره  خسته شدم دیگه

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

بچه هااا یه سوال

الان سر دخترم تو لگن اومده ولی دردا شروع نشده دهانه هم 2 سانت بازه

من دارم پیاده روی زیاد میکنم که دردام شروع شه میگم الان پنگوئنی راه میرم ، چون سرش تو لگنه اذیت نمیشه؟ یا خطر نداره براش؟

به جز پیاده روی ، قر دادن، تخم شوید و خاکشیر چی کار کنم دیگه که شروع بشه؟؟

گل گاو زبون ضرر نداره الان بخورم؟

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
بچه هااا یه سوال الان سر دخترم تو لگن اومده ولی دردا شروع نشده دهانه هم 2 سانت بازه من دارم پیاده ...

روشنا جان.. تا جایی که من میدونم و رستا همیشه میگه.. اگه سرش اومده تو لگن دیگه زیاد فعالیت نکن و به بدنت فرصت بده..چون تحرکت رو زیاد کنی احتمال داره نینی  دفع داشته باشه.. البته رستا همیشه اینو میگه.. اما دمنوش پونه و آویشن بخور. تو آب داغ بشین طولانی. گل گاو زبونم میدونم که نباید بخوری.

بچه هااا یه سوال الان سر دخترم تو لگن اومده ولی دردا شروع نشده دهانه هم 2 سانت بازه من دارم پیاده ...

راستی شما فعالیت خاصی کردی که سر اومد تو لگن؟؟

روشنا جان.. تا جایی که من میدونم و رستا همیشه میگه.. اگه سرش اومده تو لگن دیگه زیاد فعالیت نکن و به ...

با اینکه هنوز 38 هفته و 6 روزم بازم ممکنه دفع داشته باشه؟ اخه فعالیت نکنم که فکر نکنم حالاحالاها بیاد
تو آب داغ ننشستم ولی زیر دوش آب داغ زیاد وایمیستم و قر میدم
گل گاو زبون ضرر داره یعنی؟

راستی شما فعالیت خاصی کردی که سر اومد تو لگن؟؟

تا هفته پیش دوشنبه که رفتم معاینه تو لگن نبود. پیاده روی کردم خیلی زیاااد به صورت پنگوئنی. ورزش های لگنی پروانه و الاکلنگ و بشین پاشو . به اضافه تخم شوید و خاکشیر
بعد شنبه که رفتم معاینه گفت سرش اومده تو لگن و موقعیتش خوب شده

2706