2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1677510 بازدید | 89688 پست

دوستان من از دیشب که ورزش کردم و کمی پله رفتم حس میکنم بچه خیییلی پایین اومده و از صبح بشدت بیحال بودم و کمردرد و درد و سوزش شدید تو استخونای لگنم داشتم.

الانم هرازگاهی کمرم میگیره ول میکنه.

میترسم خدایی نکرده زود بیاد بنظرتون ورزشارو از ۳۷ شروع کنم؟

دوستان من از دیشب که ورزش کردم و کمی پله رفتم حس میکنم بچه خیییلی پایین اومده و از صبح بشدت بیحال بو ...

سلام

ماه درد همینه دیگه... حتی داشتن انقباض از ‌ماه ۸ هم طبیعیه

فعلا نرمشا رو انجام ندید

فقط سجده های طولانی برید که اگه سر کج وارد لگن شده و باعث درد شده، حالتش درست بشه

از یه هفته دیگه مستمر شروع کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ان شاءالله حال همگی خوب باشه عیدتون مبارک باشه از پسرم تست گرفتیم، خداروشکر دفع پروتئ ...

سلام رستاجان

خوبی؟

خداروشکر که حال پسرت بهتره 

حجامت الرزی و حجامت حساسیت ب پروتئین گاویو امتحان نمی کنی؟

دوستای گل 

دلم برای همگی تنگ شده 

خیلی وقته که یه فرصت درست حسابی برای تا پیک پیدا نمیکنم.. 

این مدت ان قد نگران رستاو پسرش بودم فقط چندبار سر زدم ببینم خطر رفع شده؟ حالش خوب شده؟ مرخص شده؟ 

چندبار اومدم ببینم مامانایی که دم زایمانشان بود به کجا رسیدن 

ولی شرمنده که نشد پیامی بذارم 

الانم ک گوشیم افتاده تو آب و سوخته 

یه گوشی در پیت دستمه که یه خط باهاش می نویسم جونم درمیاد

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
2728
@فیروزه99     سلام فیروزه جون😍😍😍 خوبی؟؟ گل پسرات خوبند؟؟ بگو ببینم سه فرزندی چطوره ...

سلام عزیزم 

الحمدلله خوبیم

شما خوبی؟؟ 

همون طوریه که خودت میدونی   

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
سلام  بله عزیز. بعد ۲ سزارین هم ویبک انجام میشه دکتر امیرآبادی بعد ۳ سزارین هم قبول میکنن خد ...

آخه من میترسم دوباره بعد از اینکه درد طبیعی رو بکشم مجبور به سزارین بشم.و این مانع تصمیم گیری میشه واسم

نمیدونم واقعا صابریان کانال داره و خیلی خاطره زایمان میزاره ولی دکتر شریفی نداره ادم خبری نداره چه ه ...

از نظر من اصلا هیچکس پیش شریفی نره چون اصلا معلوم نیست کی دستتو تو پوست گردو میزاره که هیچ کاری نتونی بکنی اجباراً تن به سزارین بدی اصلا ابدا دکتر شریفی نرید واقعا سزارین سوم من الکی بی دلیل بود ۴سانت باز بودم همون ماما بیمارستان بهم گفت اگه میخوای برو اکبرآبادی اونجا زایمان طبیعی تو قبول میکنن اما من واقعا از حرفایه شریفی ترسیدم و گفتم نه فقط زودتر دخترم دنیا بیاد ببینمش چیزیش نباشه اصلا حلالش نمیکنم این سزارین سوم خیلی سخته بخیه هام دوتا باز شده عفونت کرده بود کمرم تا ده روز به شدت درد میکرد الان بهتره دخترم بخاطره گرمیجات دمنوشا ماه آخر زردی گرفت که اونم دردسراش نگم براتون الآنم که دل درد همش شیر میخواد انگار از قحطی آمده با اینکه خواهرم از روز بیمارستان تا الان همراهم بود ولی واقعا خیلی خسته میشم اما بازم از خدا می‌خوام توانمو صبرمو بیشتر کنه اگه توان مالی داره پیش صابریان برید من فقط بخاطر اینکه دستمزد جدا میخواست تو بیمارستان فرهیختگان ویبک دو انجام میده نرفتم که الان خیلی پشیمونم ایشون ریسک پذیری بیشتری را قبول میکنن

سلام عزی2

آدم با بچخ و خونه سرگرم میشه، وقت نمیمونه. منم بعد یکماه تقریا اومدم. هرزگاهی سرزدم خبر سلامتی بچه رستا حان رو بخونم. 

حجامت آلرژی چطوری؟ 

چقر سخته اولاش، تا بشه یک سالشون یکم جون بگیرن

ما ار استرس نابود میشیم. 

پسرم سرماخورده، فقط یه اسپری بینی دکتر داد

من با این چکار کنم؟ تاثیری نداره در کیپ بوذن بینیش. 

سرفه هم میکنه، خلط داره 

دلپیچه هم باهاش قاطی میشه 

فقط بیقراره، شیر هم نمیخوره. 

2738

سلام بچه ها من یه مشکلی دارم فوق‌العاده به شیر خوردن زیاد علاقه داره یعنی همش دهن می‌گردونه که سینه بزاری دهنش بعد هی میخوره بعد یه دوسه بار پیش آمده که قطره اد دادم بالا آورده که همه گفتن معده پر بوده بخاطره اونه حالا از اینام بگذریم یه دو سه روزی میشه خیلی بی قراری می‌کنه مخصوصا شبا اصلا به راحتی نمیخوابه همش نق میزنه سر میخواد بعدشم زور میزنه تا ببخشید شکمش باد خالی کنه اما همش در حال زور زدنه بی قراری گریه می‌کنه حتی راه میبرم آروم نمیشه الان دو سه روزه اینجور شده گهای سر می‌گردونه تو خواب سرشو عقب می‌کشه زور میزنه اما نمی‌دونم این علایم دل درد یا رفلاکس باشه توروخدا اگه تجربه دارید بگید آخه آنفولانزا زیاد شده دوست ندارم برم مطب دکتر یه دور از جون دخترم یا خودم درگیر سرما خوردگی بشیم اینقدر خسته ام که تحمل مریضی ندارم

از نظر من اصلا هیچکس پیش شریفی نره چون اصلا معلوم نیست کی دستتو تو پوست گردو میزاره که هیچ کاری نتون ...

سلام عزیزم خدا قوت خسته نباشی تراوت  جان انشاالله ۲ هفته دیگه نوبت دارم ببینم چی میگه بعد تصمیم قطعی رو قراره بگیریم انشاالله 

https://www.ninisite.com/user/fabc530e-cde7-46a4-82cf-dc27eab89d6d/%d9%81%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%8799
سلام بچه ها من یه مشکلی دارم فوق‌العاده به شیر خوردن زیاد علاقه داره یعنی همش دهن می‌گردونه که سینه ...

تراوت جان بچه سیر میشه ولی چون دل درد داره نمی‌فهمه حتما دکتر ببرش منم بچه هام همین مشکلو داشتن خیلی سختی کشیدم همش فکر میکردم شیرم کافی نیست شیر خشک میدادم الکی  بعدا فهمیدم مشکل معده و روده بوده 

سعی کن باد گلوشو مرتب بگیری احتمالا حین شیر خوردن هوا هم زیاد میخوره سعی کن کل سینرو تو دهنش بزاری 

https://www.ninisite.com/user/fabc530e-cde7-46a4-82cf-dc27eab89d6d/%d9%81%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%8799
از نظر من اصلا هیچکس پیش شریفی نره چون اصلا معلوم نیست کی دستتو تو پوست گردو میزاره که هیچ کاری نتون ...

راستی هزینه ویبک خانوم صابریان تو بیمارستان فرهیختگان کلا چقدر میشه؟  با دستمزد وهزینه بیمارستان

سلام. خوبید؟ 

قبلا چقدر اینجا پرچونگی میکردم   

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام عزیزم خدا قوت خسته نباشی تراوت  جان انشاالله ۲ هفته دیگه نوبت دارم ببینم چی میگه بعد تصمیم ...

عزیرم دکتر خیلی مهمه من همش میگم کاش پیش صابریان یه ویزیت میرفتم یا همین دکتری که رستا جان میگه امیرابادی بود چی بود یادم نیست ولی تو انتخاب دکتر دقت کن والا واسه من تا دقیقه آخر راضی بود انشاالله ماشاالله به نافم ،بسته بود ولی آخر سر هی می‌گفت بریم سزارین بهتره حالا خداروشکر که حرفاش نگرانی هاش بیخود بود دخترم صحیح سالمه

2706