2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1675706 بازدید | 89647 پست
از اونجایی که ذهن بعضی آدما عقب و دنبال حرف و کارشون مشوش سازی عمه بچه ها می‌شست بلند می شد نه این چ ...

راهش حرص نخوردن، بی توجهی و دوری کردن از این آدماس😀

هرقدرم‌نسبتش نزدیک باشه...

ما نمیتونیم آدما رو تغییر بدیم اما میتونیم با قاطی نشدن و توجه نکردن به حرفا و رفتارای آزاردهنده شون خودمونو آزار ندیم !

راهش حرص نخوردن، بی توجهی و دوری کردن از این آدماس😀 هرقدرم‌نسبتش نزدیک باشه... ما نمیتونیم آدم ...

دقیقا تا سال پیش برای حفظ روابط همه کار می‌کردم گاهی اگه حرفی ناراحتم می‌کرد سکوت میکردم و می ریختم تو خودم و میگفتم فامیل ِ ،خواهرِ و.... الان دیگه فاصله گرفتم از اینجور آدم های زندگیم که فقط برام باعث تَنش بودن، خود هر خانواده و زن و شوهری تو این دوره مشکلات خودشون رو دارن دیگه واقعا اعصاب نمی مونه بخوای با کسی سر و کله بزنی دیگه فقط خودمو دخترا و همسرم 

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ممنون از همگی بابت دعاها و راهنمایی هاشون من دیروز سزارین شدم و فرشته اسمونی م رو اولی ...

تبریک میگم عزیزم 🤩🤩ان شاالله با برکت و پر روزی باشه برا والدینش...داری بچه شیر میدی واسه ما مامانایی که حاملگی های پر خطر داریم هم دعا کن...

شکرخدا راکه در پناه حسینم-عالم ازین خوبتر پناه ندارد♥️
2731
ام باقر جان قدم نو رسیده مبارک انشالله بخیر و خوشی بزرگش کنی 

سلام عزیزم

ببخشید... شما بودید که انقباض داشتید؟

میشه بگید انقباض تو هفته های پایین چه علائمی داره؟

سلام دوستان ممنون از همگی بابت دعاها و راهنمایی هاشون من دیروز سزارین شدم و فرشته اسمونی م رو اولی ...

سلام مامان جان

خداقوت

خداروشکر ک به خیر گذشته و الان هر دو سالم هستین 

ان شاءالله که این فرشته کوچولو مایه روشنی چشمت تو دنیا و آخرت باشه. ❤❤❤

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.

سلام عزیزم

فدای سرت و فدای یه تار موی نداشته اون فسقلی ریزه میزه

خدا رو شکر وه اردوتون سالمید و اتفاق بدی نیفتاد. خیر بوده حتما. ان شاءالله خدا برات جبران کنه و فرزندت هم از صالحین باشه و عاقبت بخیر و مایه روشنی چشمتون در دنیا و آخرت. 

ان شاءالله زودتر سرپا بشی. اصلا مهم نیست ان شاءالله سومی رو ویبک ۲ میشی و همش برات جبران میشه

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
دقیقا تا سال پیش برای حفظ روابط همه کار می‌کردم گاهی اگه حرفی ناراحتم می‌کرد سکوت میکردم و می ریختم ...

عزیزم، من هم مثل شما دقیقا با این آدم های تنش زا روبه رو هستم،فقط قطع رابطه امکان پذیر نیست چه کنم؟خیلی هم از لحاظ روحی روانی استرس و اضطراب بهم وارد میکنن،اونم سر مسائل پوچ حسادت و مقایسه زندگی ها و کوته فکری است!من هم خیلی کوتاه اومدم ولی بی فایده!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ممنون عزیزم اره عزیزم فقط میخوام بگیرم که تو خونه داشته باشم بعد شروع درد استفاده کنم ولی این درد ...

فرصت بده به خودت. شما که تجربه زایمان طبیعی داشتید رو به راحتی براتون صبر میکنن مثل ما نیستید که بگن اگه بیشتر بشه فلان است و بهمان... زمان بده به بدنت. ان شاءالله خودش راه میفته. مقاربت خیلی موثره در شروع فرایند زایمان... حتما داشته باش

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
فرصت بده به خودت. شما که تجربه زایمان طبیعی داشتید رو به راحتی براتون صبر میکنن مثل ما نیستید که بگن ...

اره عزیزم صبر میکنم فعلا عجله ای ندارم

مقاربت هم دارم کاری جز این از دستم برنمیاد  

قدم نو رسیده مبارک

چه دعای زیبایی

قطعا اجر مادران پرتلاشی که هم درد زایمان طبیعی را تحمل می کنن و هم در نهایت سزارین میشن در نزد پروردگار محفوظ هست🤗

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
قدم نو رسیده مبارک چه دعای زیبایی قطعا اجر مادران پرتلاشی که هم درد زایمان طبیعی را تحمل می کنن و ...

زهرا جونی,سلام، چه خوب که هر چند وقت میبینمت،دخترای نازت چطورن؟دومیه چند سالش شده؟    دعای ام باقر خیییییلی به دل منم نشست مخصوصا که خودم سر زایمان دومی همینطور شدم و چقدر اون درد کشیدن های طبیعی رو دوست داشتم و همین تحمل  درد سزارینم رو بالاتر برده بود. ان شاالله خدا به ما هم نظری بکنه و مارو شامل الطاف بی حسابش بکنه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زهرا جونی,سلام، چه خوب که هر چند وقت میبینمت،دخترای نازت چطورن؟دومیه چند سالش شده؟     دع ...

سلام به روی ماهتون😊

الحمدلله خوبیم

دومی تازه 5 شالش تموم شده🤗

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام به روی ماهتون😊 الحمدلله خوبیم دومی تازه 5 شالش تموم شده🤗

خدا حفظشون کنه فرزندان. عزیزت رو و جمعتون همیشه گرم باشه و شاد  خیلی خوشحالم میای سر میزنی،از اول تاپیک به حضور شماها دیگه از لحاظ عاطفی وابسته شدم منم احساساتی  جای باران جون،مهربانو، هم خیلی خالیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم، من هم مثل شما دقیقا با این آدم های تنش زا روبه رو هستم،فقط قطع رابطه امکان پذیر نیست چه کنم؟خ ...

مثل من یهو بزن به سیم آخر ،انسان یه تحملی داره منم سر این موضوع داشتم جسم و روحم رو داغون میکردم که کردم و باید تا به دنیا اومدن خانم گلم صبر کنم  بعد برم دنبال درمان، بقول معروف من الان سه تا دختر دارم از اینجا به بعد یه مامان افسرده و داغون  روحی و جسمی به دردشون نمیخوره

خیلی تو این بارداری اذیت شدم چون قبلش ضربه رو خورده بودم آنقدر داغون بودم که حتی قدرت انتخاب دکترم رو نداشتم دائم با استرس جلو اومدم تا امروز خدا رو شکر اینجا  بودیم از استرس هام از دلشوره هام میگفتم خودم رو خالی میکردم اینجا با اینکه شاید  هیچ وقت هموونبینیم راحت باهم درد دل میکنیم تو این چند سال هم عضو تاپیک هستم هیچ چیز منفی حرف بدی ،بی احترامی چیزی بین دوستان نبوده اول خدا سلامتی بده به رستای عزیزم که این جمع رو درست کرد بعدم همه دوستان انشالله چه طبیعی زایمان کردیم چه سزارین شدیم همگی سالم و زیر سایه خانم حضرت زهرا (س)باشیم 

خدای بزرگ خودت بهم  یه هدیه  کوچولو  و دوست داشتی دادی خودت حافظ سلامتیش باش جز تو کسی رو ندارم فقط تو به حالم آگاهی.    برای سلامتی نی نی من و همه نی نی های تو راه یه صلوات لطفا  بفرستید.
2706