2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673878 بازدید | 89598 پست
عزیزم فعالیت سنگین یا پیاده روی طولانی نداشتی؟ نگران نباش انشاالله که چیزی نیست خیلیا تو این هفته ه ...

نه هیچکدوم حداقل چند شبه نداشتم خون بود دیشب شیاف گذاشتم دیشب و امروز صبح در حد لک شده همش دراز کشیدم 

دعا کنید برام چیزی نباشه فردا نوبت گیرم بیاد میرم سونو

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
گلم بنظرم حتما ویزیت شو و سونو بده. نه اینکه خطری تهدید میکنه. به این جهت که علتش رو بدونی من ...

فردا میرم

بیمارستان دیشب نرفتم گفتم انگولک نگن بدتر نشه فقط شیاف همسرم گرف گذاشتم 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان معده من خیلی اذیته   راهکاری ندارین؟ یا درد دارم، یا ضعف شدیییییید، یا تهوع شدییییی ...

عزیزدلم چون هیچ قرصی نمیخوری تحملش خیلی سخت تره. من این شربتی که دوستان گفتن رو میخوردم تهوعم کمتر نمی شد ولی دیگه بالا نمیاوردم. فکر میکنم معده رو گرم میکنه.

بدتر از همه ضعف و احساس گشنگیه، چون تهوع رو چند برابر میکنه.

والا راهکاری ندارم. حکیم خیراندیش برای همه مشکلات معده، بارهنگ و نعنا و عسل رو تجویز میکنه.

خود عسل هم خیلی خوبه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731
عزیزدلم چون هیچ قرصی نمیخوری تحملش خیلی سخت تره. من این شربتی که دوستان گفتن رو میخوردم تهوعم کمتر ن ...

عسل و نعنا شنیدم توی بارداری ممنوعه، اینطور نیست؟

من صبحانه معمولا عسل میخورم ولی خیلی کم! میشه بیشتر خورد؟

عسل و نعنا شنیدم توی بارداری ممنوعه، اینطور نیست؟ من صبحانه معمولا عسل میخورم ولی خیلی کم! میشه بیش ...

عسل که قطعاااا ممنوع نیست. تو سراسر بارداری میگن بخورید. تاکید موکد هم هست!

طب نوین رو ول کن معمولا درست نمیگه تو این موضوعات

ولی نعناع و بارهنگ رو تحقیق کن

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
عسل و نعنا شنیدم توی بارداری ممنوعه، اینطور نیست؟ من صبحانه معمولا عسل میخورم ولی خیلی کم! میشه بیش ...

اگه معده ات سردی داره شیره خرما وانگور خوبه صبحا بخوری اگه قند نداشته باشی  من عسلم کم میخوردم اما اویشن دم نوش خطر ناکه قاعده اوره  هر چیزی با مصلحش خوبه مثلا نعنا باماست دارچین با شیر یا فرنی اما دمنوش تنها نه  البته بدن هر کس یهجور ه  فقط تو خوردن هر چیز افراط نکن

اگه معده ات سردی داره شیره خرما وانگور خوبه صبحا بخوری اگه قند نداشته باشی  من عسلم کم میخوردم ...

شیرینی جات حتی طبیعی نمیتونم زیاد بخورم.. اصلا از شیره ها خوشم نمیاد.. 

قندم هم مرز بود، هفته بعد باید تکرارش کنم

ممنون

نه هیچکدوم حداقل چند شبه نداشتم خون بود دیشب شیاف گذاشتم دیشب و امروز صبح در حد لک شده همش دراز کشید ...

به دکترتون اطلاع ندادید؟

انشاالله که چیزی نیست عزیزم به خصوص این که بهتر هم شدید.

خیلیا رو دیدم لکه بینی داشتن و مشکلی پیش نیومد.

استرس به خودت نده

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
اگر دکتر منصوره کرمانی میگی من زایمان اولم پیشش بودم دکتر خوبیه  بد نیست پیشش برم فکر نمیکردم و ...

نپرسیدم عزیزم فقط گفتن که پذیرش میکنن ولی کلا گفتن اول پیش یه دکتر ویزیت بشم.  مطمئن تره 

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم. من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی ن ...

سلام عزیزم من هم اصفهان هستم .دکترم اول خوشه مهر بود ولی الان زیر نظر دکتر غروی هستم.بابت توضیحات کاملت خیلی ممنون.خیلی مفید بود خدا خیرت بده..

فقط میشه یه شماره و آدرس از خانم زمانی بذاری که ما هم بریم یه نوبت پیشش.

سلام به دوستان عزیزم .ازتون میخوام اگر تجربه ای در زمینه روغن کرچک دارین بهم بگین خیلی ضروریه.  ...

سلام. من امتحان کردم و پشیمونم. دردام سه روز طول کشید. تو پنج سانت یهو انقباضا متوقف شد که دیگه با سوزن فشار اونم تو دز بالا فول شدم. بنظرم اگر میخواین مصرف کنین هم بعد از شروع درد استفاده کنین

2706