2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674144 بازدید | 89607 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  می ترسی استراحتت رو بیشتر کن تا زمان دکتر رفتن  من که هفته ۳۵ ماما هول شد که ...

سلام عزیزم

استراحتم زیاده ولی خب بازم اذیتم

تا برم سونو ببینم وضعیت چجوریه

نی نی خوبه؟ 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2728
سلام مامانای مهربون من از موئدم گذشته بیبی زدم منفی بود حالا بعد چند روز برم ازمایش تا خطا نداشته با ...

سلام، منم تا ۳ روز بعد از موعد بی بی چکم منفی بود ولی همون روز اول رفتم ازمایش بتا دادم خیالم راحت شد

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
واقعا واسه مدرسه مشکل پیش میاد؟ من دخترم دو ماهشه نبردم واکسن بزنه، چون واقعا معتقدم مضراتش بیشتر ا ...

بله مشکل پیش میاد ثبت نام نمیکنن دختر من پارسال اول بود خیلی مقاومت کردم نزنم ولی دیگه واقعا مجبور شدم اگه فکنی میگم کارت گم شده هم نمیشه چون دیگه ثبت سیستمی میشه مثل قدیم فقط مهر نیست

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
نمیشه بگیم تو مطب دکتر میزنیم؟🤔🧐 چون فکر کنم تو مطب هم میشه زد!

اونم باید ثبت کنه این قانونه خواهر شوهرم مامای بهداشت بود واکسن هم میزد میگفت همه چی حساب کتاب داره واکسن باید ثبت بشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
سلام مامانا کی ورزش بارداری  میکنه؟من از کجا باید ورزش شروع کنم؟ آیا کسی می‌تونه منو راهنمایی ک ...

سلام گلم

برای زایمان از هفته ۳۶ شروع کن.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام مامانا کی ورزش بارداری  میکنه؟من از کجا باید ورزش شروع کنم؟ آیا کسی می‌تونه منو راهنمایی ک ...

اینایی که یادم میادو دارم میگم شاید شرط و شروط بیشتر باشه

اگر قبل از بارداری ورزش میکردید میتونید ادامه بدید اما بهتره

1. خسته نشید

2. نپرید

3. جمع نشید طوری که به رحم فشار بیاره

4. ضربه محکم نزنید و دریافت نکنید

5. تعادلی خطرناک نباشه

اگر اهل ورزش نبودید یا چند ماه استراحت بودید میگن از پیاده روی شروع کنید

از هرچقدر میتونید برسونید به نیم ساعت روزانه. تثبیت کنید. 

ده دقیقه ده دقیقه اضافه کنید. از 36 یا 37 هفته هرچقدر مقدوره

عزیزم راجع به این مورد توضیح می دی؟؟؟ من ساکن کرمانشاهم آدرسی، تلفنی چیزی دارین؟؟

سلام اطلاعات بیشتر ی ندارم،ولی اسم اون پزشک پایین یکی از تصاویر (که تو صیه ها بود) نوشته شده بود.اگر تو نت جستجو کنید فکنم راحت بتونید بیمارستان هایی که کار میکنه رو پیداکنید و ارتباط بگیرید      

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.
سلام به دوستان گل گلم خاطره زایمان من بعد از یک سال🙈

سلااام خداروشکر  که به سلامتی زایمان کردی

ممنون که خاطره ت رو گذاشتی

شما اراک بودی؟ اسم دکتر و بیمارستانتم بگو بی زحمت 

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.