2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674147 بازدید | 89607 پست
وای عزیزم چقدرزیبابود.خداروشکربالاخره تونستی.خدابچه هاتونگهداره برات.الان فاصلشون دوسال دوساله؟

ممنون عزیرم

اولی و دومی نزدیک3 سال(دوسال و 10 ماه)دومی سومی دقیقا دوسال

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
ممنون عزیرم اولی و دومی نزدیک3 سال(دوسال و 10 ماه)دومی سومی دقیقا دوسال

خدابهت ببخشه وای سخت نیس؟من دخترم وپسرم ۴ سال فاصله سنیشونه ولی کم آوردم دخترم شباتاصبح بیدارم نمیدونم چکارکنم بخوابه خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

# ‍خاطره-زایمان قسمت جهارم-زایمان چهارم بخش پنجم-پایان همسایمون که حال منو دیده بود میگفت تو ...

خدایای مهربون رو بینهایت بار شکر

با خاطره زایمان اولت باهات اشک ریختم و با چهارمی اشک شوق

تبریک ویژه و زیاد من رو پذیرا باش گلم احسنت به این روحیه 

خدا هرسه تا بچت رو برات حفظ کنه واگه خواستین بیشترشون کنه 😍و انشالله عمرطولانی وباعزت به شما وهمسرتون و بچه هاتون بده و همیشه در عافیت و سلامت کامل باشین الهی آمین

خدایا بی نهایت بار شکرت...
2728
خدایای مهربون رو بینهایت بار شکر با خاطره زایمان اولت باهات اشک ریختم و با چهارمی اشک شوق تبریک وی ...

ممنون عزیزم

محبت داری

ان شالله به خاطر دعاهای قشنگت سپاسگزارم

خدابهت ببخشه وای سخت نیس؟من دخترم وپسرم ۴ سال فاصله سنیشونه ولی کم آوردم دخترم شباتاصبح بیدارم نمیدو ...

سخت که هست بالأخره جهاده

ولی در عین حال شیرین

# ‍خاطره-زایمان قسمت جهارم-زایمان چهارم بخش پنجم-پایان همسایمون که حال منو دیده بود میگفت تو ...

آخیش جیگرم حال اومد ^_^ به این میگن خاطره!

به سلامتی و خدا قوت برای بچه داری. مبارکتون باشه :)

2740

سلام دوستان

من موفق به ویبک نشدم وچهارشنبه دو مهر پسرم را به روش سزارین در بیمارستان حجتیه ی اصفهان توسط خانم دکتر غروی زایمان کردم.

حتما خاطره م را براتون مینویسم بزودی.  

سلام عزیزم خوبی.

چقدر خوب شد خاطره زایمانت رو نوشتی.

الحمدالله که زایمان خوبی داشتی.

و فقط افسوس برای من موند که چرا مامای همراه گرفتم که منو به جای اینکه ترغیب کنه فقط ورزش زورکی می داد و آخرش هم به کل ناامیدم کرد.

الحمدالله الان دخترم ۹ماهه هست و به این چیزا کمتر فکر می کنم چون دخترم بی نهایت بیقراره و اذیتم می کنه.

اما اون ای کاش ها هنوز با منه....

برلی همه تون بهترینا رو میخام.

التماس دعای مخصوص

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
راستی دوستان خوبم من الان مطب سونوگرافی هستم خواستم خبر بدم که به لطف خدای مهربون و ائمه معصوم،ع، و ...

سلام عزیزم,خداروشکر, خیلی خوشحاااالم برات, ان شاالله همیشه خوش خبر باشی,با آرزوی اینکه هر چی خیره سر راهت قرار بگیره.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت که هست بالأخره جهاده ولی در عین حال شیرین

بوی بهشت جان بهتون تبریک میگم,خاطره زایمان آخرت حسابی دل چسب وشیرین بود,خدا به بچه های گلت سلامتی وبه شما انرژی ودل شاد بده.یه سوال می پرسم اگه براتون امکان جوابگویی هست جواب بدین اگرنه اصراری ندارم,اینکه چند سالتونه؟ پرسیدم چون خودم ۲بچه دارم وبا اینکه خییییلی بچه دوست دارم,ولی انگاری ۲سزارین و مسئله سن نمیزاره بهش فکرکنم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40