2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1681794 بازدید | 89748 پست

دوستان گل و گلاااااااب

کی زاییده کی نزاییده کی تو صفه؟؟؟؟😍

الهی ک هرکی منتظره ب حاجت دلش برسه و ب هرچی ب صلاحشه خدابراش رقم بزنه

بچه ها خوااااااهش خواااااهش خواههش میکنم هرکی زایید منو خبر کنید🤗 من خوشحال میشم 

کلا بارداری و زاییدن دوست❤

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ممنون از راهنمایی هات. با عرض معذرت موقع دستشویی رفتن اونم از نوع ایرانی فشار سرشو حس می کنم ولی نم ...

هانی جان یه چیز بگم

من کلللل بارداریم شکمم پایین پایین بود

یعنی میگفتم الان سرش رفته تو لگن. کلی هم لگن درد داشتم. باخودم میگفتم این کلا از تولگنم داره بزرگ میشه😐

ولی یکی دوهفته ی آخر اومد بالا😑

استیشن منفی سه

تازه وقتز ۶سانت باز بودم کم مونده بود بچه م بره قله ی دماوند 😐 انقد ک بالارفته بود

گاهی پیاده روی میکردم حس میکردم سرش داره رو مثانه م میغلطه... باخودم میگفتم آره!!@این همون حسیه ک میگن شبیه بودن توپ بولینگ وسط پاست!!!!

ولی فقط تنها یک بار این حس رو تجربه کردم! اینم اون موقعی رود ک ۱۰سانت باز بودم و بچه دیگه داشت بیرون میومد ک دیگه حس میکردم سرش وسط پاهامه و دولا دولا راه میرفتم!!!

میخوام بگم

بچه چ تولگن بره چ نره بلخره میره🤔😕 چ جمله ای

خلاصه خودتو نگران نکن و هی تو فکر این چیزانرو.

پیاده روی زیاااد داشته باش

کارهات رو هم تموم کن ک وقتی نی نی بیاد دیگه وقت نداری

و

تخم شوید یادت نره .. برای من ک خییییلی بدنم ب جوشونده ها مقاوم بود تخم شوید موثر بود

ان شالله ک خدا هررررچی ک ب صلاحته برات رقم بزنه موفق باشی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هانی جان یه چیز بگم من کلللل بارداریم شکمم پایین پایین بود یعنی میگفتم الان سرش رفته تو لگن. کلی ه ...

ممنونم عزیزم.

سی و شش هفته و شش روز  که معاینه لگن شدم گفت لگنت خوبه و دهانه رحمت داره باز میشه.

دیگه نرفتم معاینه.

ماساژ پرینه برام سخته نمیتوونم خیلی خوب انجام بدم.

ممنون از راهنمایی هات

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2731
دوستان گل و گلاااااااب کی زاییده کی نزاییده کی تو صفه؟؟؟؟😍 الهی ک هرکی منتظره ب حاجت دلش برسه و ب ...

من تو نوبتم. ولی هیچ علائمی ندارم. یکم لگنم درد میکنه فقط. 

شنبه باید برم معاینه مجدد. حالمو نمیدونم در عین امیدواری نا امیدم. ورزش میکنم دمنوش تخم شنبلیله و آویشن و رازیانه میخورم. 

خانم صابریان میگه اوضاعت خوبه . ولی چرا دردا و انقباضا نمیاد؟ چرا بچه پایین نمیاد؟. میگفت هرموقع روی خط بیکینی کاملا متورم  بود ینی بچه اومده تو گن قرار گرفته. ولی واسه من هنوز هیچی. شدم مثل ۶ماهگیم 😢

سلام

من الان تازه باردار شدم برای بار دوم.ولی خوزستانم و تهران نیستم.برج شیش نود و پنج اولین سزارینم رو بخاطر اینکه بچه تو شکمم مدفوع کرد و ضربان قلبش افت کرد اورژانسی سزارین کردم..دوست دارم زایمان طبیعی داشته باشم.تو سزارین اولم بعد از عمل خیلی اذیت شدم

بهار لگن من تنگه...  این بارم ک طبیعی شد شانس اوردم ک مامام صابریان رود. وگرنه هرکز دیگه بود م ...

سلام عزیزم 

هم توکل کردی ؛ هم دنبال اسباب و وسیله بودی ؛ خانم صابریان هم وسیله بود 

خانم عسگری هم شنیدم کارش خوبه یا دکترای خوب دیگه ای هم هستند مثل ترکستانی و....

نه توکل بی حرکت 

نه حرکت بی توکل 

دو تا با هم خوبه 

به نظرم زایمان های بعدیت اگه با همین روال یعنی رعایت اصول تغذیه و فعالیت پیش بری ؛ لگن  انعطافش بیشتر و سریع تره ؛ مگر بچه خیلی درشت شه یا مانعی پیش بیاد.  

همیشه شنیدم بچهء اول زایمانش طول کشیدنش بیشتره؛ چون لگن برای بار اول میخواد باز شه سخت تره تا دفعات و دفعات بعد .

بچه های بعد هم ؛ توکل بر خدا ؛ ماه آخر می تونی بری معاینات پیش دکترا وماماهای خوب .

سلام دوستان من هفته 31 هستم و قند ناشتام 89 بود و با 50 گرم گلوکز یکساعت بعد GCT من 152 بود،دیابت با ...

سلام عزیزم خوبی

من هفته ۲۸ رفتم همین آز رو دادم.

ناشتا ۹۶ بودم.

یک ساعت بعد ۱۷۲ و دوساعت بعد ۱۲۵.

دکترن از روی نرم آزمایشگاه گفتن مشکلی نداری اما بیشتر رعایت کن.

الحمدالله هم بارداری خوبی داشتم.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2740

به به خانومای پا ب ماه سلااااااااااااام😍

التماس دعا دوستان😙😙😙

خودمو پسرم آنفولانزا گرفتیم😣

دعا کنید پسر کوچولوم نگیره🤗

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
به به خانومای پا ب ماه سلااااااااااااام😍 التماس دعا دوستان😙😙😙 خودمو پسرم آنفولانزا گرفتیم😣 د ...

عزیزممم مایعات زیاااد بخورید . لیمو شیرین و پرتقال.

سوپ پای مرغ هم خوبه 

عزیزممم مایعات زیاااد بخورید . لیمو شیرین و پرتقال. سوپ پای مرغ هم خوبه 

ممنون عزیز

حتما😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام عزیزم خوبی من هفته ۲۸ رفتم همین آز رو دادم. ناشتا ۹۶ بودم. یک ساعت بعد ۱۷۲ و دوساعت بعد ۱۲۵. ...

ممنون از لطفت دارم مراعات می کنم .اما خیلی گشنم میشه .خانم صابریانم گفت مراعات کن دو هفته بعد برو آز بده.

2706