2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1676819 بازدید | 89656 پست
علایم رفلاکس پنهان چیه؟

عزیزم خوابشون اغلب کوتاهه،تو خواب وول میخورن زیاد،صدای قورت دادن دارن،کمرشونو قوس میدن،ممکنه موقع شیر خوردن هم قوس بدن یا گریه کنن.با گریه میپرن از خواب(که البته این مورد ممکنه از چیزای دیگه هم باشه ها.مثل دندون،دلدرد و ....) ممکنه زودبه زود شیر بخوان،شبا مخصوصا(اینم میتونه از دندون هم باشه) بعد شیر ممکنه گریه کنن. یا امتناع از غذا و شیر پیدا کنن... اینا از علائمش هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115266724]عزیزم 😂 ن قربونت انقد ما خانم خوشجل بودیم رو هوا زدنمون بخاطر همین زود ازدواج کردی ...

اره دقیقا منم ماه ۷ انقد دیونه شده بودم.

هم باشوهرم زیاد دعوا میکردم هم پسرم😢

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
هرسه شون دخترن،والا کلاً منع مصرف پروتئین هست،مراقبت های ویژه هم لازم داره مثل اینکه سرما نخوره،گرما ...

بچه من هم تا بیحال شد بردیم ولی مورد گریه نمکرد امپول بهش زدن اصلا نفهمید اصلا ولی یکم بعدش درد وحس کرد اما بازم مورد حتما مال ما شدید هسا

2728
عزیزم خوابشون اغلب کوتاهه،تو خواب وول میخورن زیاد،صدای قورت دادن دارن،کمرشونو قوس میدن،ممکنه موقع شی ...

ممنون عزیز از راهنماییتون

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
چند سالشه دوستت؟ هیچ راهی جز ای وی اف برای تشخیص متابولیک نیست؟

سی و سه سالشه،اونا دختر خاله پسر خاله هستن و به خاطر همینم این مشکل پیش اومده براشون،فکر نکنم به سن ربطی داشته باشه،بچه اولشون هم یه کوچولو گوشش سنگینه، دکتر گفته برای اطمینان ک بچه بعدیتون این مشکلها رو نداشته باشه بهترین. راه آی وی اف هست

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
بچه من هم تا بیحال شد بردیم ولی مورد گریه نمکرد امپول بهش زدن اصلا نفهمید اصلا ولی یکم بعدش درد وحس ...

بچه ی دوستم بدو تولد به خاطر بی حالی و....بستری میشه فکر کنم نزدیک۴۰ روز بیمارستان بود،تو همون ایام هم تشنج کرد(بدون تب)پتاسیم،سدیم خونش بالا پیین میشد،آزمایشش رو فرستادن آلمان تا نوع دقیق بیماریش رو تشخیص بدن،ظاهرا بیماری متابولیک انواع متنوعی داره،شیر خشک هایی هم که باید مصرف کنه متناسب با نوعشه که متأسفانه کم یابه،ولی دکتر گفته بود،نوع بیماری دخترش نه از نوع خیلی شدیده و نه از نوع خفیف،الآن دخترش، یک سال و دو،سه ماهشه

2740
بچه ی دوستم بدو تولد به خاطر بی حالی و....بستری میشه فکر کنم نزدیک۴۰ روز بیمارستان بود،تو همون ایام ...

خداروشکر مونده براش .عجیب هست چرا بعد سومی اینطور شه منم یکی دارم سالم هست پسر سه تا بچه بعدی هم دختر بودن که موردن یکیشون تو شکمم مورد دومی دنیا اومد ومرد تشخیص ندادن سومی تشخیص متابولیک دادن ولی نوعش مشخص نشد

خداروشکر مونده براش .عجیب هست چرا بعد سومی اینطور شه منم یکی دارم سالم هست پسر سه تا بچه بعدی هم دخت ...

عزیزم خدا بهت صبر بده،خیلی سخته میدونم،منم دختر اولم رو از دست دادم،الهی خدا به حق شش ماهه ی امام حسین(ع) بهت بچه های سالم بده تا سختی این ایام کمرنگ تر بشه

اینا امتحانای سخته،امید وارم با توکل و توسل سربلند ازش خارج بشی تا اجر این مصائب رو دوچندان ببری....

ای بابا😔 خوب شدنی نیست؟

ظاهرا نه فقط تا آخر عمر باید رژیم ها و پرهیزهاشونو رعایت کنن،اینجوری مثل افراد عادی هستن،البته اگر خدایی نکرده دیر تشخیص داده بشه ممکنه آسیب مغزی یا جسمی بزنه

والا تو کتاباشون نوشته دیگه،اینام میگن.از نظر علمی ریسکش بالاتره دیگه متاسفانه.😔 منم دوست داشتم سه ...

من پیامای شما رو دنبال میکنم.تو شرایط شما نبودم واسه همین نمیتونم درک کنم اما شمام خیلی انرژی منفی دارید به خودتون وارد میکنید‌‌. همین افکار و انرژی منفی سمه. 

دخترم دوهفته دیگه ۱۷ ماهش کامل میشه ان شالله.‌ سزارین بودم‌‌.

2706