2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673789 بازدید | 89597 پست
به چند دلیل اول که معتقدم راهی که خدا به صورت طبیعی قرار داده قطعا بهترین راهه دوم من تجربه هر دو ...

ممنون از پاسخگوییت😘

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

سلام دوستان گلم 

من روزی چهار پنج بار به اینجا سر میزنم 

من آرزومه طبیعی زایمان کنم هر چند سر قبلی چهار سانت هم فول شدم ولی دفع مدفوع باعث سز شد

اسم سزارین میاد حالم خیلی بد میشه خاطره سزارین هیشکی رو نخوندم 

بچه اولم مشکل مغزی شدید هم داره 

آرزومه چند تا بچه سالم به روش طبیعی بیارم 

فقط توکلم اول بخداست 

هر روز رستا جون رو بخاطر تاپیکش دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جون شما هر دو رو شیر خودتون رو دادین؟ من حس میکنم اگر شیرخشکیش میکردم زودتر خوب میشد اینطوری نی ...

عزیزم من بچه دومم رو تو ۳۶ سالگی باردار شدم و همه چی مثل بارداری بقیه بود و این طوری نبود که دکتر به خاطر سنم هی بفرسته واسه آزمایش

عزیزم من بچه دومم رو تو ۳۶ سالگی باردار شدم و همه چی مثل بارداری بقیه بود و این طوری نبود که دکتر به ...

چه خوب ممنون که امیدواری میدین،البته من با همسرم فامیلیم تیرویید هم یادگاری از بارداریم دارم،

2731
اگه روزی دو خط از خاطره ات رو نوشتی بودی الان تموم شده بود😁😉 دیگه از دهن افتاد ها خانم خانما از م ...

آره والا خودمم قبول دارم حرفتو

باشه باشه منو فراموش نکنید حالا🤗🤗

هنوز دارم مینویسم فعلا تا ۴سانت نوشتم😅

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2740
عزییییزم... ماشالله چ صبر و تحملی.... مبارکشون باشه الحمدلله ک سالمن دوتاشون. ایشون دوتااجر میبرن ...

نه.دقیق نمیدونم.یه درد خاص

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
اره عزيزم خيلييييي اذيت ميكنه الان ده ماهه اس ديوونم كرده

عزیزم.ته تغاریه دیگه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
بچش الان چطوره .این بچه اش جنسیت چیه اون یکیا چی هستن

هرسه شون دخترن،والا کلاً منع مصرف پروتئین هست،مراقبت های ویژه هم لازم داره مثل اینکه سرما نخوره،گرما نخوره،مریض نشه،اولا یکی دوبار تشنج کرد ولی چون تقریبا بیماریش رو زود تشخیص دادن خدرو شکر ظاهرا به مغزش آسیب نرسیده،البته اینم بگم تا هفت ماهگی همه ی کاراش طبیعی بود فقط وزنش خیلی کم بود تا اینکه متأسفانه سرماخورد و دکتر احمقش گفت تو سوپش مرغ بریزن،بعد از چندروز بچه مثل یه تیکه گوشت میشه و حرکاتشو از دست میده اصطلاحا اسیدوز میکنه،اینا هم اولش فکر میکردن به خاطر سرماخوردگی بیحاله،تا اینکه بستری شد،الآن با کاردرمانی  و دوز دارو های بیشتر دوباره داره به حالت عادی بر میگرده

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
اخی فاصله بارداریهاتم کم بوده.چند سال پیش زایمان کردی؟  پسر من از اولم بالانمیاورد زیاد،رفلاکس ...

علایم رفلاکس پنهان چیه؟

2706