2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672365 بازدید | 89580 پست
عزیزم بچه اولم 19 ماه تمام شیر خورد چون باردار بودم از شیر گرفتم دومی 2 سال کامل شیر خورد برای ...

اخی فاصله بارداریهاتم کم بوده.چند سال پیش زایمان کردی؟ 

پسر من از اولم بالانمیاورد زیاد،رفلاکس پنهان داره.داروهاشم کامله ولی همینجوریه.تو فرنیش معمولا جونیور میریزم. اچ ا هنوز که هنوز تست نکردم،میترسم.

یعنی میشه منم حداقل با مشکلات کم بارداری دیگه ای داشته باشم...آرزومه

عزیزم من بچه دومم بالای ۳۵ بودم تقریبا ۳۷  به نظرم از قبلی هم کمتر مشکلات و غیره داره شکر خدا ...

جدی؟چه خوب.والا یع خانم تو مطب دکتر دیدم،بچه سومش بود 36سالش بود و بچه گویا مشکل داشت،میخواست بفرستتش امینوسنتز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه سال بچه هام میمیرن یکی حالاهفته پونزده بود دوتا دیکه دنیا اومدن حالشونم خوب بود ولی بخاطر متابولی ...

ببخشید

یهنی من درست متوجه شدم

الان شما بچه نداری؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2731
منم از بارداری دیگه یادگاری تیرویید موند برام! احسنت همینطور محکم برو جلو! حیف من سن ام بالاست وگرن ...

چرا اکثرا گیرشون این سن بالا هست‌ آخه؟ من خودم الان ۳۴ سالمه در حال اقدام واسه دومی هستیم ان شالله. تازه از الان به فکر سومی هستم. بابا مامانا و مامان بزرگای ما با دختراشون حامله میشدن هیچیشونم نمیشد تازه طبیعی هم زایمان میکردن و هزارتا کار خونه و بچه داری و غیره انجام میدادن. خوب وقتی آدم سن بالا ازدواج میکنه سن بچه دار شدنشم میره بالا دیگه. اینقدر گیر سه پبچ رو سن ندید واسه بچه دار شدن. 

اخی فاصله بارداریهاتم کم بوده.چند سال پیش زایمان کردی؟  پسر من از اولم بالانمیاورد زیاد،رفلاکس ...

اولی 4 سال و نیم

دومی 2 سال و نیم

ریفلاکس ممکنه تکرار بشه

ممکنه تکرار نشه

کلابسپر به خدا

ان شاالله بهترین ها پیش بیاد

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
یکی دارم بعد اون سع تا مردن

عزیزم متاسف شدم

ان شاالله این بار یک بارداری راحت و یک زایمان طبیعی و یک بچه سالم قسمت و روزی شما بشه

چه جالبمنم ۷۴ ام فکر میکردم خیلی عجله کردم واسه دومی آخه دوستام هنوز ازدواجم نکردن من دومی چند هفته ...

عزیزم 😂 ن قربونت انقد ما خانم خوشجل بودیم رو هوا زدنمون بخاطر همین زود ازدواج کردیم و نی نی داریم😄😝

فاصله سنی کم با بچه خیلی خوبه😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
چرا اکثرا گیرشون این سن بالا هست‌ آخه؟ من خودم الان ۳۴ سالمه در حال اقدام واسه دومی هستیم ان شالله. ...

والا تو کتاباشون نوشته دیگه،اینام میگن.از نظر علمی ریسکش بالاتره دیگه متاسفانه.😔 منم دوست داشتم سه تا بچه میداشتم ولی با شرایط بارداری که دارم نمیشه.

ان شاالله به سلامتی خبر بارداریتونو بدین.سز بودین؟ اولی چندسالشه؟

سلام همگی مامانا  ببخشید دیر اومدم  دخترم زردی داره و درگیر اونم تازه یه مادرشوهر مزخرف ...

الهی بگردم برات

غصه نخور توروخدا. این روزا زود میگذره

ان شالله ک زردی گل دخترت زود زود  خوب بشه

واقعا سهتا بچه ی کوچولو تنهایی خیلی سخته خدا بهت کمک کنه

ذکر لاحول رو خیلی بگو خدادستتو میگیره عزیزم

خدا اجرت میده برای این روزا...

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
والا تو کتاباشون نوشته دیگه،اینام میگن.از نظر علمی ریسکش بالاتره دیگه متاسفانه.😔 منم دوست داشتم سه ...

خود اروپایی ها تا ۴۵ سال تشویق می کنند زناشون باردار شند .

مادر بزرگ من چند تا بچه هاش هم زمان با مامانم بوده😜

به نظر خودم چند تا مورد خیلی  تو بارداری مهمه ( خصوصا سن بالاتر):

یک : که مهم ترین و اصلی ترین هست: توکل کردن و سپردن به خدا 

دو : آمیزش در روزهایی که سفارش شده 

یا حداقل در روزهایی که نهی شده انجام نشه 

سوم: تغذیه درست و سالم؛ مواد تازه مثل سبزی و میوه و....

چهارم: ورزش و نرمش کردن (در خانه هم میشه)

پنجم : مراقبت های لازم: مثل دوری کردن از استرس؛ قرص ؛ اشعه ها ؛ رادیولوژی و .....

جدی؟چه خوب.والا یع خانم تو مطب دکتر دیدم،بچه سومش بود 36سالش بود و بچه گویا مشکل داشت،میخواست بفرستت ...

بالای ۳۶ رو فکر کنم میفرستن ولی من نرفتم 

های ریسک نیست ولی فاکتور سن تو ازمایشگاها ملاکه و مینویسن

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
چرا اکثرا گیرشون این سن بالا هست‌ آخه؟ من خودم الان ۳۴ سالمه در حال اقدام واسه دومی هستیم ان شالله. ...

دوستای من بیشتریا سن بالا اولین بچشون رو باردار شدن شکر خدا مشکلی نبوده امینو هم نرفتن

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
کسی از @mahllla   خبر نداره؟ تا حالا نباید زایمان میکرد؟

چرا با مونس بود

نیومد چیزی بگه

شاید صدا زدی چک کنه ج بده

2706