2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673788 بازدید | 89597 پست
سلام دوستان.تو رو خدا بیاین بگین چکار کنم؟😢رفتم سونوی تعیین وزن.اول که خانم دکتره کلی گفت اگه سزاری ...

عزیزم من ب خاطر همین اشتباه سونوگرافی اولی رو سز شدم

اشتباهی گفت ۴۵۰۰ درصورتیکه بچه م ۳۷۰۰ بود

خیلی راحت بردنم سز

اشتباه نکن

برو یه سونوگرافی دیگه

وزن بچه اولتم مهمه ها‌. معمولا وزن بچه ها شبیه ام میشن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام دوستان.تو رو خدا بیاین بگین چکار کنم؟😢رفتم سونوی تعیین وزن.اول که خانم دکتره کلی گفت اگه سزاری ...

مامان جان چ خبر؟

گفتز درد داری چی شوی چی کار کردی؟؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان جان چ خبر؟ گفتز درد داری چی شوی چی کار کردی؟؟؟

سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دقیقه یه درد داشتم اما اونجا یه کم نامنظم شد.تو معاینه یه فینگر فری افاس بیست درصد ولی استیشن منفی سه بود.من رفته بودم بیمارستان خصوصی که دکتر خودم بالاسرم باشه امادکتر گفت اونجا ویبک نمیکنم بیمارستانش سطح سه نیست.توبیمارستان دولتی هم که سطح سه هست خودم شیفت نیستم ولی به همکارم سفارش میکنم.ولی به خاطر وزن بالاش ریسک هست.خلاصه این بارم مثل دفعه قبل بادرد رفتم اتاق عمل وروز دهم آذر دو و ده دقیقه بعد از ظهر سید محمد صادق ما به دنیا اومد...

ممنون عزیزم از راهنماییت، نوشته هاتون رو سیو کردم که یادم نره و انجام بدم راستی در مورد نقط فشاری ی ...

دیگه اگه آخرین مهلتی که دکتر بهت داده جمعه است هرچی دم دستت میاد بخور اما من اگه جای تو بودم با توجه به اینکه زایمان اولی هستی چیزی نمیخوردم. روی ورزشها تمرکز میکردم و همین نقاط فشاری. ویه آبزن هست که چندتا پست قبل برای حسنا توضیح دادم. اونو هم درست کن استفاده کن. برای پایین کشیدنش خیلی خوبه. 

اینم عکس نقاط فشاری. البته زیادن ولی این دوتا پر کاربردترن و در مراحل اولیه این دوتا موثرترن. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2731
اره زایمان اولمه تکوناش خوبه کیسه ابم سالمه، شکمم هم بالاست، نمیدونم پس کی میخواد بدنیا بیاد میترس ...

تاریخ لقاح رو میدونی؟ اگه میدونی تا ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت بعدش به خودت وقت بده. زیر بار آمپول فشار و القای درد نرو. چون اگه بچه بالا باشه و دهانه رحم بسته باشه با آمپول فشار در بهترین حالت میشی ۴ سانت و بعد استپ... 

در هر صورت چون زایمان اولی هستی به نظرم هیچ نیازی نیست نگران باشی. بدنت طبیعتا یکم دیرتر واکنش نشون میده. به نظرم یکی دوبار دیگه دکتر برو با پیش ماما برو تا معاینه کنه. بعضی وقتا معاینه ها باعث بیدارشدن بدن میشه. برای خود من اینجور بود. 

معمولا بعد از ۴۰ هفته یه سونوی بیفیزیکال و یه ان اس تی باید بری که اگه شرایط از همه لحاظ اوکی بود بیشتر صبر کنی. گفتم که تا ۴۲ هفته هم میتونی صبر کنی. 

اگه تهرانی و شرایطش رو داری یه جلسه برو پیش خانم صابریان یا خانم کرباسی. با ورزشها و معاینه بدنت رو راه میندازن. اگه هم نیستی خودت روی ورزشهای لگنی مداومت کن. 

آخرین نکته هم اینکه قطعا طبیعی بهتر از سزارینه. شک نکن. اما از سزارین نترس. هیچی حتی چشیدن لذت زایمان طبیعی ارزش اینو نداره که جون خودت و بچه ات رو به خطر بندازی. اگه جایی لازم شد بپذیر شرایطو. ان شاءالله که زایمان طبیعی خوبی داشته باشی و نی نیت با عافیت به دنیا بیاد. خودت برای خودت خییییلی دعا کن. 

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دق ...

سلام عزیزم. مبارکت باشه. عاقبت بخیر باشه و سرباز امام زمان ان شاءالله

خدا رو شکر که خودت و گل پسرت سالمین. ان شاءالله خدا بهت توان بده بچه های بعدی رو طبیعی بیاری. 🌺🌸

حالا بالاخره این آقا سید کوچولو موقع تولد چند کیلو بود؟!

سلام مامانا  منم امروز رفتم معاینه یه فینگر باز شده دهانه رحمم.   نرم هم شده بود. من شبی ...

خدا رو شکر. شرایطت که خیلی خوبه. کارات هم عالیه ان شاءالله ختم بخیر و طبیعی بشه.

عزیزم سجده انشقاق واجب نیست. سجده مستحبه و درصورت عدم انجامش گناهی نداره. البته که وضو برای تلاوت قرآن مایه نور و برکت بیشتر میشه. چندبار دیگه بخون و حفظش کن و همین جور که کارای خونه رو میکنی انشقاق و قدر بخون. یا صوتشو ذخیره کن روی گوشی و وقت انجام کارای خونه بذار بلند بلند پخش بشه.

سلام.دوستان ببخشین که دیر خبردادم.من درنهایت سزارین شدم.صبح ساعت هفت رفتم بیمارستان.مثل شب هر پنج دق ...

سلام عزیزم 

قدم گل پسرت مبارک باشه 

إن شاءالله دفعات بعد؛ چون تا موقع درد موندید هم برا بچه تون بهتر بود؛ هم إن شاءالله برای بعدی بدنتون آماده تره .

وزن پسرتون چند بود ؟ همونطور که تو سونو گفته بودند بالا بود ؟ 

2740

بچه ها دو تا سوال بی ادبی دارم 😓😌

یکی اینکه نوره زدن به جاهای حساس اشکالی نداره؛؟مضر نیست برا بچه ؛ وارد بدن نمیشه احیانا 

سر بارداری اولم مرتب موم می زدم ؛ گفتم شاید تو انقباضات رحمم تاثیر داشته؛ گفتم دیگه نزنم نوره استفاده کنم .

سوال دوم 🤐😱

توی بارداری ارتباط زناشویی چطور باید باشه؛ کی باشه ؛ چه حد و.....

سر بارداری اول دکتر همش منع می کرد اولاش به خاطر احتمال سقط؛آخراش به خاطر انقباضات و زایمان زودرس؛ یکی رو دیدم می گفت با یه بار نزدیکی دوبار بچه اش سقط شده ؛ شایدم دلیل دیگه داشته اون اینطور فکر می کرده.

بچه ها دو تا سوال بی ادبی دارم 😓😌 یکی اینکه نوره زدن به جاهای حساس اشکالی نداره؛؟مضر نیست برا بچه ...

عزیزم من راجع به استفاده از نوره تو بارداری از دو تا دکتر معتبر که یکی شون خانم دکتر موید محسنی هستن سوال کردم و گفتن نمیشه استفاده کرد.

راجع به رابطه هم به نظرم به شرایط بارداری خودت بستگی داره، من که خداروشکر شرایطم تو دو تا بارداریم اوکی بود، از اول تا آخرش رابطه مون عین مواقع عادی بود و تفاوتی نکرد.

عزیزم من راجع به استفاده از نوره تو بارداری از دو تا دکتر معتبر که یکی شون خانم دکتر موید محسنی هستن ...

سلام ؛ ممنون عزیزم 

من دو سه بار نوره بی ملاحظه استفاده کردم ؛ نمی‌دونم هم چیزی شده باشه 😐 

عزیزم من راجع به استفاده از نوره تو بارداری از دو تا دکتر معتبر که یکی شون خانم دکتر موید محسنی هستن ...

من همیییییشه تو بارداریام نوره استفاده کردم. حتی همین آخرین بار ک موقع دردام بود رفتم نوره گذاشتم بعد رفتم بیمارستان🤗 هیچی هم نشد الحمدلله

خلاصه ترتمیز رفتیم بیمارستان😅

من همیییییشه تو بارداریام نوره استفاده کردم. حتی همین آخرین بار ک موقع دردام بود رفتم نوره گذاشتم بع ...

ممنون عزیزم 

آخه آدم می مونه چی استفاده کنه 

با عرض معذرت ژیلت بدم میاد ؛ موم هم می ترسم تحریک انقباضی کنه .

نوره هم ممکنه بعضی جاها اصل نباشه ؛ یا وارد بدن شه.

من همیییییشه تو بارداریام نوره استفاده کردم. حتی همین آخرین بار ک موقع دردام بود رفتم نوره گذاشتم بع ...

من بعضی دوستام هم استفاده کردن طوری نشده، ولی نمیدونم چرا بعضی دکترا میگن استفاده نکنید.

بهار جان حالا چند بار استفاده کردی طوری نیست من خودمم اوایل بارداریم استفاده کردم.

نمیدونم چقدر درسته، ولی دکتر قلمبر به من گفتن آرسنیک موجود تو نوره ممکنه به جنین آسیب بزنه.

2706