2752
2734
عنوان

رفتارم با شوهرم خیلی بد بود 🤦🏻‍♀️خیلی دلم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 31 پست
منم همینو میگم  اگه داد میزد انقدر ناراحت نمیشدم  ولی الان تو دلم موند

الهی

فک کنم شوهرت تو هنگ بوده که یهو بغلش کردی😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی فک کنم شوهرت تو هنگ بوده که یهو بغلش کردی😂😂😂

نه بابا اون واکنشاش سریعه 

من همیشه واشر سر سیلنگ میسوزونم 😂

به قول یکی شاید متوجه شد من قاطی ان 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2731
نه بابا اون واکنشاش سریعه  من همیشه واشر سر سیلنگ میسوزونم 😂 به قول یکی شاید متوجه شد من قاط ...

حالا خدارو شکر بحث نکردین وگرنه اون مهمونی که میخواستید برید هم کوفتتون میشد🙃

ایشالله همیشه زندگیتون به شادی و پر از لحظه های عاشقانه باشه🫠

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
حالا خدارو شکر بحث نکردین وگرنه اون مهمونی که میخواستید برید هم کوفتتون میشد🙃 ایشالله همیشه زندگیت ...

همچنین عزیزم❤❤❤❤

اسی رفتار تو عجیب تره.هم اون موقع ک لبتابو بستی هم الان ک بعد ی هفته یادت افتاده تاپیکشو زدی

نه تو کل این هفته تو دلم بود 

الان حوصلم سر رفت گفتم ، بگم بیان دلداریم بدن 

همچنین عزیزم❤❤❤❤

ممنون گلم🙏🩷

پیشی😂 اشکال نداره حستو میفهمم به جاش خوشحال شو که موقعیت شناس بوده تو اون لحظه درکت کرده چیزی نگفته ...

اره 😂❤

من ۳۰ اون ۳۲

ای بابا هیچی نگفته چه خوب 

شوعر من یه بار میگیم بریم دومین بتر بگم نعره میکشه سرم 

حالا ببین این کارو کنم چیکار میکنه.

قدر شوهرت رو بدون .

شوهر من هیلی نفهمه .احمقه و....با زبون خوب وخوش بهش چیزی میگم به دعوا میکشونه  .

ای بابا هیچی نگفته چه خوب  شوعر من یه بار میگیم بریم دومین بتر بگم نعره میکشه سرم  حالا ...

بالاخره هر کسی ویژگی های خاص خودشو‌ داره

2706