2752
2734

من. جفتشو خریدم 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من گوشتکوبم بیشتر به خاطر ظاهرش میخاستم بگیرم وگرنه که همون همزنو میگیرم با یک خردکن

اگه سه کاره باشه خیلی راحت تره 

من با خورد کنش مرغ و پیاز حالت چرخ کرده میکنم برا دخترم کباب تابه ای مرغ میپزم راحت و خوب 

خب دیگه الان اکثرا میخرن،، والا منم چون جهیزیه دارم میخرم گفتم ببینم کدومش به کارم میاد بیشتر

گوشت کوب برقی و مخلوط کن و خردکن پلوپز خیلی بدرد ولی اگه اهل کیکی یه هم زن دستی یا رومیزی یکیش بخر بدردت میخوره

گوشکوب برقی چندکاره مارک خوب بخر. همینکه عکسشو گذاشتن. الکی وسیله بی استفاده نخر

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
گوشت کوب برقی و مخلوط کن و خردکن پلوپز خیلی بدرد ولی اگه اهل کیکی یه هم زن دستی یا رومیزی یکیش بخر ب ...

بودجم زیاد نیس اخه بین گوشتکوب و همزن موندم؟ هنوزم به نتیجه نرسیدم

گوشکوب برقی چندکاره مارک خوب بخر. همینکه عکسشو گذاشتن. الکی وسیله بی استفاده نخر

اره میدونی چیه من کلا از چرخ گوشتم خوشم نمیاد چون کلا گوشت چرخی نمیخورم بعد شوهرم گیر داده بخر میخام به جای چرخ گوشت ساندویچ میکر بخرم

ببین چی استفادت میشه من هنوز گوشتکوب برقیمو ک سه کاره هم هست مورد استفاده قرار ندادم حتی همزن کاسه دار ک جدا خریدم باز بجای اینا میگم کاش سبزی خرد کن می‌خریدم سبزی تازه خیلی استفادم میشه برای خرد کردن الان وسیله ندارم