2733
2734
عنوان

اشنایی با همچین پسری

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 68 پست
خیلی خجالتیه و سرده یجوریه صمیمی نیس  من  ریاد خواستگار داشتم یا ادامه نمیدادن همون اول ب ...

منم از همین موردا داشتم انگار بزور چوب و چاقو وادارش کرده بودن باهام حرف بزنه 

من پیگیر نشدم بعد دیدم اونم پیگیر نشد از خداش بود 

توام ولش کن .بمنکه بی توجهی مثل زهر میمونه دوستدارم از همون اول گرم و پیگیر باشه نه مثل یبوست😐😐

باشه تو خوبی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا شل و وله حس میکنم تکلیفش با خودش مشخص نیس زیاد. نه من چیزی نگفتم. فکرم نمیکنم اصن مناسب هم با ...

میفهمم منم همچین موردی داشتم، تازه پسره دوست خانوادگی مون بود، واقعا موندم فازش چیه، ولی نهم نیست مشکلش چیه، مهم اینه تو درگیرش نشی

2731
حتما موردی بود برو ببین، ایشان اصلا ارتباطی نساخته که شما بخوایی به اون تکیه کنی

دقیقا ارتباطی نساخته 

صرفا یه سری پیام صب بخیر شب بخیر و سوال همین حتی من گفتم اینطور ارتباطی باعث اشنایی نمیشه باید دیدارای حضوری بیشتر باشه گف اره و فلان ولی کاری نمیکنه برا حضوری 

میفهمم منم همچین موردی داشتم، تازه پسره دوست خانوادگی مون بود، واقعا موندم فازش چیه، ولی نهم نیست مش ...

اتفاقا اینم داداش دوسم بود 

نه دیگه من پیگیرش نیستم اش دهن سوزیم نبود

منم از همین موردا داشتم انگار بزور چوب و چاقو وادارش کرده بودن باهام حرف بزنه  من پیگیر نشدم ب ...

اینا اکثرا خودشون اهل ارتباط و ازدواج نیستن ولي یا خانواده بهشون اصرار میکنن یا به خاطر الگوی ذهنی فکر میکنن خوب ما هم به هر حال باید ازدواج کنیم بريم یکی را بدبخت کنیم بیکار نشینیم حيف میشیم

چ ربطی داره اقای محترم سیاست برای کی و چی دقیقا داشته باشه برای یه ادم عبوس و یبوست؟ انقدر بی ربط صح ...

عبوس نبود بیشتر خجالتی و یبس بود حس صمیمیت و اشتیاق و خواستن رو نمیداد اصن

اینا اکثرا خودشون اهل ارتباط و ازدواج نیستن ولي یا خانواده بهشون اصرار میکنن یا به خاطر الگوی ذهنی ف ...

من گفتم شاید خوشش نیومده ولب خب تو کافه خودش اصرار کرد بیشتر بشینیم بعدش ۲ هفته پیام میداد و ارتباطو دست و پا شکسته نگه داشت 

وافعا نمیدونم فازشون چیه 

اینا اکثرا خودشون اهل ارتباط و ازدواج نیستن ولي یا خانواده بهشون اصرار میکنن یا به خاطر الگوی ذهنی ف ...

حالا جالبه خودش پیشنهاد داده بود نه خانواده اش ولی رو اعصابم بود کاراش

باشه تو خوبی...
باید بین دو نفر جذابیت باشه معیار پسرها بالا رفته موقعی که جذابیت نگاهی نمیبین..پیگیر نمیشن

والا من چهرم ازون خیلی بهتر هست 

و اگه جذابیت نبود بعد دبدار حضوری چرا ۲ هفته هی پیام و تماس داشت 

خوب بزار یکم جدی بشه ببین داستانش چیه بعد درمورد خونه حرف بزن بنظرم زثد بود دراین مثرد حرف زدنا طرف گورخیده

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
من گفتم شاید خوشش نیومده ولب خب تو کافه خودش اصرار کرد بیشتر بشینیم بعدش ۲ هفته پیام میداد و ارتباطو ...

فازش رو گفتم

آب نمک

معمولا میگن شاید مورد بهتری پیدا بشه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم