2733
2734

ته استدلال اونایی که میگن دختر ۱۱. ۱۲ ساله که پری بشه باید زود شوهر کنه چون دیگه میتونه باردار بشه و زایمان کنه 😏

باورم نمیشه این تفکرات هنوزم قرن ۲۱ وجود دارن

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم

بچه دوست دارم اما حامله شدن رو نه🤰

از ازدواجم خوشم نمیاد😁

خداروشکر که خونوادم برا ازدواج زورم نکردن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین بستگی ب محیط وخانواده داره ...دختریکه حق تحصیل و اشتغال نداره پس چکا کنه؟؟؟تو یه قفس بشینه هروق ...

کی همچین حرفی زده؟ اینهمه دختر توی دانشگاه های کشور درحال تحصیل داریم

نصف جایگاه های شغلی مملکت رو زنان پر کردن

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
ببین بستگی ب محیط وخانواده داره ...دختریکه حق تحصیل و اشتغال نداره پس چکا کنه؟؟؟تو یه قفس بشینه هروق ...

بشینه خونه باباش حداقل بعد ۲۵ سالگی دغدغه های وام و قسط و بدبختی بیاد تو زندگیش 

فکرم نکنم الان تو نسل ما دهه‌ی هشتاد و نود کسی با این طرز تفکر باشه که به فرزندش اجازه تحصیل هم نده حتی 

کار بحثش جداست 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اونا زندگی حیوون وارانه وجفت گیری داشتن ک میگن دخار زود ازدواج کنه تنها چیزی ک ندارن همون فکره

واای من اطرافم دیدم که دختر۱۳ساله یا۱۲ساله باپسره فرارمیکنه وخانواده رومجبورمیکنه که باازدواجشون راضی بشه بخداا راست مسگم 

گوشیا باعث شده سن بلوغ بیادپایین الان ۱۲ ۱۳ساله هایکاری مکنن ما خجالت میکشیم ۲۰سالمون بود نمدونستیم فک مکردیم لک لکاآوردنمون بعدفهمیدنم افسردگی گرفتم ازعالم وادم شاکی بودیم 

ز😬😬😬