2733
2734
عنوان

الان من باید برم یا بمونم ؟ترخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 44 پست

محتاج توجه پدر بودن خیلی مشکل بزرگی هم نیست.

اما اگه میخوای زندگی کنی باید اینجور دعواها نباشه.

حالا ببین مشکل از کجاست، آیا مشاوره درست میشه

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه خسته شدم ازش .مدام کم محلی می‌کنه بهم .اصلا صحبت نمیکنه باهام نمیاد بیرون 

خب فرض کن وجود نداره زندگیت بکن وقتی  دنبال محبت و توجهی نتیجش میشه کتک بیخیالش شو فعلا یکم جو اروم شه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
محتاج توجه پدر بودن خیلی مشکل بزرگی هم نیست. اما اگه میخوای زندگی کنی باید اینجور دعواها نباشه. حا ...

مشکل از اون جایی شروع میشه که زنشو دلیل بی توجهی پدرش میبینه و اذیتم میکنن

خب فرض کن وجود نداره زندگیت بکن وقتی  دنبال محبت و توجهی نتیجش میشه کتک بیخیالش شو فعلا یکم جو ...

عزیزم آدم تو زندگیش دنبال توجه و محبت نباشه پس کجا دنبالش باشه؟ من خیلی خستم از این رابطه

دوست عزیز شوهر اولم دقییییییقا این جوری بود من از هر راهی رفتم هرگز درست نشد ولی بهت نظری ندارم بدم ...

ممنون عزیزم ولی میشه نظرتو خیلی واضح بگی ؟خودم میخوام بدونم

و از شوهر سابقت بگی که چطوری بود و در آخر چجوری شد

اگه مشکل اعصاب و روان داره که درست بشو نیست حتما برو اگر خانوادت حمایتت می کنن وگرنه با وجود دختر ت ...

آره خانوادم حمایتم میکنن 

نمی‌دونم دخترم بچه طلاق بشه واسش سختتره یا این صحنه های وحشتناک ببینه 

آره خانوادم حمایتم میکنن  نمی‌دونم دخترم بچه طلاق بشه واسش سختتره یا این صحنه های وحشتناک ببین ...

اگه باهاش کل کل نکنی بازم به هر بهونه ای کتک می‌زنه بدون دلیل

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
نه فقط وقتی کل کل میکنم اینجوری میشه

خب عزیز  اون که تغییری نمی کنه تو به خاطر دخترت یه مدت رفتارتو تغییر بده 

وقتی از چیزی ناراحتی قبل از اینکه بخوایی باهاش درگیر بشی یه لحظه فکر کن ببین ارزششو داره یا نه بعضیا وقتا باید سنگ زیر باشی صبور باشی 

همیشه برا طلاق وقت هست همه راه ها رو امتحان کن  پشیمونی فایده نداره روزی تصمیم به طلاق بگیر که ذره ای شک نداشته باشی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷