2733
2734
عنوان

زندگی تلخ من😭❌

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم ۴ سال از خدا و زمین و آسمون عشقمو میخاستم بهش رسیدم الان آرزو مرگشون دارم  ۴۰ روزه ...

هوف هرروز دارم بیشتر مطمئن میشم اصل عاشق معشوق اینه بهم نرسن و تا ابد تو نظر هم بهترین باشم برای هم دیگه متاسفانه دور و اطراف من هر کی به معشوقش رسیده پشیمونم نمونش خواهرم بیچاره بمیرم برا دلت خواهر مهربونم

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq

الان همه نظرات خانم‌ها رو خوندم همگی به یک‌نکته اشاره کردند که کاملا درست بود اون شخص عاشق ۱۰۰ درصد نبوده در حد یه دوست داشتن ۵۰  ۵۰  من یه دختر پسند کردم مادرم‌گفت نه منم چون حس ۱۰۰ نداشتم خیلی اصرار نکردم و رد شدم یه جا خودش پیشنهاد یکی رو کرد پسند کردم ولی گفتم نه چرا؟ چون حس نداشتم منظورم اون حسی که بخاطرش هر موجودی رو خرد میکنی که برسی بهش.

اینا همگی در حد یه دوست داشتن معمولی هست نه غرق شدن در او

2731