2733
2734
عنوان

عاشق یه پیرمردم که دوتا بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 47 پست
اگه نمیخاست چرا اومدم تو زندگیم یا وابستم کرد چرا محبت کرد خب از اول نمیومد

مثل عاشق و معشوق؟

یا محبت پدرانه؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آسیب دوران کودکی داری.نادیده گرفته شدی و عادت داری جذب افرادی بشی که نادیده میگیرنت

عزیزم من حدود 11ساله تو زندگی مشترکی موندم ک از اول اشتباه بود و از لحاظ روحی آسیب دیدم ولی نمیتونم از این زندگی برم موقع تصمیم قطعی نگران همسرم میشم ک بعد من چی میشه!با اینکه واقعا تو این زندگی خیلی اذیت شده و میشم و کوچکترین نزدیکی ب من داره من عذاب میکشم ولی نمی‌دونم چرا نمی‌رم میشه لطفا اگه مشکلی دارم ب منم بگی ممنون

2731

سعی کن با خودت خلوت کنی تو سکوت فکر کن چه چیزیهایی سبب شده ایشون در نظر شما فوق العاده به نظر برسه اونا را یادداشت کن بعد هر کدوم رو که یادداشت کردی و روش بیشتر فکر کن دلیل بیار شاید اینطوری جامعتر دلایلت جلویه چشمت بیاد و منطقی تر تصمیم بگیری...ولی عذر میخوام پیش داوری نمیکنم بیشتر این علاقه ها بخاطر قدرت مالی شخص خیلی بزرگتر هست که باعث میشه جذابیت کاذب به شخص بده و شما فکر کنید عاشق شدید...ولی در کل به خودتون بیشتر زمان بدید و ازش فاصله بگیرید خیلی نبینیدشون...شاید از فکرتون پاک شد ان شاالله.

مثل عاشق و معشوق؟ یا محبت پدرانه؟

کاملا عاشق و معشوقی. حتی حرف عروسی و مراسمم میزد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

چون پدرت بهت محبت نکرده

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

حق داری ..من هم حالم بهم خورد ازت

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

فعلا داغی نمیفهمی

اون پیرمرد باید بیل بندازی زیر اونجاش تا بلند بشه

عزت نفست کجا رفته دختر.

به خودت بیا

تازه برات ناز هم میکنه! 

پیرمردی که ناز میکنه چه شکلی میشه؟ندیدم تا حالا