2733
2734
خشک و قوی اصلا لبخند نمیری به طور جدی باهاش صحبت میکنی نزدیکشدنمیشی

اگه خودش نزدیکم شد چی اون وقت چیکار کنم 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خشک و قوی اصلا لبخند نمیری به طور جدی باهاش صحبت میکنی نزدیکشدنمیشی

اگه لبخند کوچک هم  بزنی پرو تر میشه و چراغ تو دلش روشن میشه  سعی کن توی حرفهات طوری صحبت کن که نه تو و نه اون اعصبانی بشین  با متین و زیبا سخن بگو نگاه تو چشمش هم نمکنی

هرچی بود همون تلفنی هم میتونست بگه.. اونه که ول کرده رفته، چرا شما بری به خدمتش برسی ببینی آقا چه فرمایشی دارن🙄 همینکه پیشقدم شدی و پیام دادی(که من بودم هیچ وقت برای چنین شخصی اینکارو نمیکردم) خودش، کلیه

به خودت ارزش قائل شولطفا

اسی مشخصه منتظرت بوده و غرورش نمیزاشته برگرده سمتت 

ولی خب اگر سرش به تنش می لرزه که برو و بشنو 

بلاخره این من من بودن تو رابطه بدرد نمیخوره یکی باید پا پیش بزاره.اسمش هم منت کشی نیست (بلوغ رابطس)

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

نظر من اینه که اصلا به برگشت و ادامه با همچین ادمی فکرم نکن.شد۶ از دلتنگی بستری هم بشی ولی نبخش

امااا تو ادمی و شعور و شخصیت داری و وقت و زندگی و ابرو گزاشتی تو این رابطه.حتما برو سر قرار و خیلی جدی بهش بگو من به عنوان کسی که یه روزی تورو دوست داشتم و بخشی از اون رابطه بودم حق دارم بدونم چرا بدون دلیل اینجوری کردی،من لایق توضیح دادنم ولی نمیخام چیزی تغییر کنه برو.ولی توضیح بهم بدهکاری

منم اگه بودم دلم می خواست حداقل دلیل رو بدونم احتمالا پیگیر میشدم

خب منم دقیقا دنبال همینم نمی‌دونم اگه رفتم باید چ جوری کنم ک بدونه خبری نیست 

اسی الان نی نی یار رو تگ میکنم تا دیگه نری منت کشی 😂

بیا یکم سیاست بهم یاد بده خب ثواب داره 🥺😂

اگه خودش نزدیکم شد چی اون وقت چیکار کنم 

ینی چی چیکار کنم 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببخشید که اینو میگم 

طرف تورو نخواسته ولت کرده خودتو حقیر کردی پیام دادی بهش ،حالا اینم هیچ گفته همو ببینیم بازم قبول کردی تو دیگه کی هستی بابا همه عاشق میشن تو عاشقیو با کم کردن خودت اشتباه گرفتی چشاتو باز کن واقعا داری چیکار میکنی؟! ینی چی اگه اون نزدیک شد چی 

اگه نزدیک بشه فقط برا سواستفاده کردن ازته فهمیدی،دوست نداره بفهم الانم که میخواد ببینتت به بهانه ی توضیح دادن احتمالا میخواد نزدیکت بشه😕😕😕😕حالا خودت میدونی

نمیدونم چی بنویسم والا.....