2752
2734

نمی‌دونم چند نفر خبر دارن یادتونه گفتم نامزدیم بهم خورد بدون دلیل یهو سر هیچی و اینا اینم بگم خودش رفت الان ی ماه و چند روزه دیگه دل و زدم به دریا پیام دادم گفتم چی میشه یهو ی آدم همچین کاری بکنه گفت یعنی نمیدونی بعد برگشت گفت بیا پیشم فلان روز فلان ساعت بهت توضیح بدم بعد گفتم این ساعت نمیتونم بیام بعد برگشت گفت همیشه زودتر میومدی گفتم همیشه فرق میکرد گفت آره می‌دونم کلاست رفته بالا هواسم نبود 

بچهااا فقط الان بگید الان من اگه رفتم باید چ جوری رفتار کنم چیکارکنننم 

اصلا حرفاش یعنی چی 

خواهرانه نظرتون و بگید🥺

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
😐😐😐کتک میخوای  راهنمایی هم میخوای؟ انقدر گند نزن لطفا  کسی ک نخواسته و رفته میری اویز ...

باور کن آدم تا نفهمه چرا ی آدم می‌ره همیشه دلیل کارش مثل ی سیاهی رو قلبت میمونه من حق دارم بدونم مشکلم چی بود ک نامزدیم بهم خورد 

ولی خدایی عین خواهرمی اونم بیشتر وقتا میگه کم گند بزن 🥺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تلفنی نمیتونست دلیلشو بگه

قبل رفتن نمبتونست بگ ب این دلیل میخام برم

ولش کن بابا

پیام دادی ک چی

بلاک کن بره

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

اگه میخوای تا اخر عمرت روی عشق و محبت نبینی حتما پیگیرش بشو که آینده و زندگیتو خراب کنی از رو شکم سیری حرف نمیزنم تجربه زندگیمو گفتم حالا خوددانی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
باور کن آدم تا نفهمه چرا ی آدم می‌ره همیشه دلیل کارش مثل ی سیاهی رو قلبت میمونه من حق دارم بدونم مشک ...

خب منم قرار بود با کسی ازدواج کنم یهو بی دیلی گورشو گم کرد رفت ولی هیچپقت نپرسیدم ازش دوباره برگشت ک ریدم بهش و بلاکش کردم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
من جات بودم نمیرفتم حالا که پیام دادی بگو همینجا بگو

نمیگه یجوری زمین و به نفع خودش چرخوند دیگه 

برو سر قرارت  ولی خیلی سرو سنگین باش .اصلا اونجوری خودتو نشون نده که خیلی مشتاقشی.. بعد ببین ا ...

میترسم وا بدم خیلی میترسم اصلا هیچ وقت حتی ی بارم باهاش بد نبودم چون دوره نامزدی تازه اولشه دیگه حتی بخوامم بلد نیستم سری اصکل میشم 

بعد دیدی برگشته میگه همیشه زودتر میومدی یعنی خودشم یجورایی منتظره ببینه رفتارم چ جوریه

خب منم قرار بود با کسی ازدواج کنم یهو بی دیلی گورشو گم کرد رفت ولی هیچپقت نپرسیدم ازش دوباره برگشت ک ...

🥺