2733
2734

انقد اذیتم میکنه ، نه درست حسابی میخوابه نه شیر میخوره ، بچهها نه رفلاکس داره نه شیر من بدمزه اس نه شیرم کمه، از شیر متنفر شده علاوه بر این بازیگوش هم هست ،از ۳ ماهگی به اینور شیرخوردنش کم و کمتر میشه، براش فرنی حریره بادام یا هرچی شیر داره درست میکنم تف میکنه بیرون ، سینمو میبرم دهنش بزور شاید ۱۰ میل شیر میخوره یا نه ، فقط غذاش شده سوپ ، اونم سوپی که پوره نشده همه چیشو خوردترین حد ممکن میکنم میپزم براش  فقط اینطوری میخوره ، اگه پوره کنم نمیخوره ، دیگ بریدم نمیدونم چی غیر سوپ بهش بدم ، سرلاک هم دادم نمیخوره ، شیر خشک هم نمیخوره ، وزنگیریش شده ماهی ۲۰۰-۳۰۰ گرم ،  وزن موقع تولدش ۲۸۰۰ بود الان ۷۲۰۰ عه ، قطره هم اهن ، آد ، مولتی ویتامین همرو بهترینشو خریدم بهش میدم دیگ نمیدونم چ کنم دکترم میبرم میگ چیزیش نیس ، گفتم از تجربه مامانا استفاده کنم 

❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند سالشه؟اینکه پوره نمیخوره که خوبه میتونی بهش مثلا کته بدی با هویج و ماش و یا عدس و ماهیچه یا مرغ یا غذاهای انگشتی مختلف مثل انواع کتلت و شامی و اینجور چیزهد

چقدر حسرت  به دلیم‌ 
سخت نگیر چند وقتشه من دخترم تا 8 یا 9 ماهگی همینجوری بود الان اشتهاش باز شده همه چی میخوره

۶ ماه ، انقد گریه میکنم هرروز چشمام کاسه خونه ، سینه ام سفت میشه انگار غم دنیا میاد تو دلم 

❤️

وزنش که خوبه 

منم دخترم از سه ماهگی شیرو درست نمیخورد تنها راهی که تاثیر داشت این بود که موقع شیرخوردن با یه اسباب بازی موزیکال حواسشو پرت میکردم اینجوری میموند شیر میخورد