2752
2734

دختر من کلاس دومی هست فردا تعطیل میشه انروز با معلم در مورد روحیاتش تو سال تحصیلی پرسیدم

گفت مودب و آروم هست و اینکه نقطه ضعف دست کسی نمیده اگرم کسی رو بزنه خودش میره اون بچه رو آروم میکنه تا پیش مدیر و معلم شکایتش رو نکنن 

به نظرتون این مدل بچه خوبه؟

بگم که درسش هم خیلی خوبه 

در کل میخواد با شخصیت به نظر بیاد

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

الان بگیم بده میخوای چیکارش کنی؟😂

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چرا بد باشه ؟

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

خوبه ولی ممکنه مدلش درونگرا باشه اگ بنظرم ب خجالتی و اینک نتونه حقشو بگیزه بده چون تو جامعه همه گرگن

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خوبه ولی ممکنه مدلش درونگرا باشه اگ بنظرم ب خجالتی و اینک نتونه حقشو بگیزه بده چون تو جامعه همه گرگن

خجالتی اصلا نیست به قول معروف راحت خق بقیه رو میذاره کف دستشون ولی کل خیلی شلوغ نیست 

دوست ندارم آروم باشه دوست دارم شلوغ باشه ولی معلم میگه بچه شلوغ آزار دهنده هست

من همیشه شلوغ کلاس بودم.

معلما ارفاق نمیکردن

انضباطم همیشه ۱۹ بود به جای ۲۰

دانش آموزا اگه به مدیر و معاون حتی اگه میگفتن این دختره مواد آورده اونا باور میکردن چون منو بچه شیطونه میشناختن

همکلاسیام حالا از روی حسودی بود یا چی بهم میگفتن دنبال جلب توجه

وقتی امتحانامو خوب میدادم چند بار چک میشدم که تقلب نکرده باشم چون باورشون نمیشد 

ولی خودم کیف میکردم دوران مدرسه.

خلاصه خداروشکر کن. من همیشه دعا دعا میکردم به بابام زنگ نزنن. اون کثافتا هم می‌دونستن مامانم کاریم نداره و از بابام میترسم همیشه به اون زنگ میزدن به جای مامانم خدا لعنتشون کنه.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
یکم زرنگ و با سیاسته ولی دست تو نیست که برنامه ریزیش کنی شخصیت یکم درونیه یکم هم اکتسابی

خوب من خودم بچگیم خیلی مظلوم و بی زبون بودم تو ابتدایی و راهنمایی ولی دبیرستان دونستم چیکار کنم 

دوست دارم دخترم از الان همه چیزو بدونه 

عزیزم شما که نمیتونی شخصیتش رو تغییر بدی 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
خجالتی اصلا نیست به قول معروف راحت خق بقیه رو میذاره کف دستشون ولی کل خیلی شلوغ نیست 

شخصیتشمث منه منم اهل شلوغی نیستم حالم بدمیشه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
2706