2752
2734
عنوان

اینقدر از ازدواج بد شنیدم ..

166 بازدید | 24 پست

الان دیگه دلم نمی‌خواد اصلا بهش فک کنم  میشه افرادی که تو این مورد راضی هستن و موفق عمل کردن بگن پ اینکه چجوری فهمیدین شوهرتون آدم خوبیه و زندگی خوبی باهاش میشه ساخت یا اینکه کلا شانسیه 😀

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )
کلا شوهر موجود مزخرفیه منم که با عشق ازدواج کردم الان قهر کردم و خدا خدا میکنم صبح بشه برم شیفت

💔🥲

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بیشتر افرادی که به مشکل میخورن یک دلیلش این هست که تو نامزدی می‌فهمند طرف مقابل بهشون نمیخوره اما میگن با ازدواج درست میشه 

در نتیجه ..

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731

عزیزم کلا زندگی دنیا سخته چه مجردی چه متاهلی.

توکلت بخدا باشه.

و اینکه رضایت همسرتو جلب کنی دنیات و آخرتت بهشته.

قبل ازدواج کتاب دزیره رو بخون.

و اینکه اینو بدون هرچی تو کلامت بشنوه همون میشه.چیزایی که درسته بهش تلقین کن.و صبور باش.

در مورد خانواده همسرتم تجربه بمن تشون داد باید فاصله رو حتما حفظ کنی.نه دوووور نه نزدیییییک.منظورم فاصله فیزیکی نیستا.حد و حدودها و مرزها

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
خب بیشتر افرادی که به مشکل میخورن یک دلیلش این هست که تو نامزدی می‌فهمند طرف مقابل بهشون نمیخوره اما ...

اوهوم اینم درسته نیابد وابسته شد 

کلا زندگی متاهلی سخته و چالش‌های خودشو داره هیچوقت نمیشه گفت همه چی گل و بلبله هر کی هم گفت هیچ مشکل ...

ممنون از نظرتون 🍓💖

عزیزم کلا زندگی دنیا سخته چه مجردی چه متاهلی. توکلت بخدا باشه. و اینکه رضایت همسرتو جلب کنی دنیات ...

ممنون از راهنماییتون 💖💖

با هم دوست بودیم سه سال بعدش ازدواج کردیم خب زندگی کلی سختی و بالا پایینی داره باید تو زندگی مشتر ...

👌🏻❤️‍🔥پایدار باشین

عزیزم من ک خیلی موفق و خوشبختم  رازشم نبودن شوهر تو زندگیمه🤣🤣 یعنی بین این همه بدبختی حداقل ...

😂😂😂

زندگی یه مرحله از زندگی هست هیچ کی ۱۰۰درصد راضی نیست تو زندگی ببین ملاک چی داری و درصد هاشون مشخص کن و اصلا احساسی برخورد نکن دوران نامزدی زیر نظر خانواده بعد از خواستگاری مخفی داشته باش و به خودت فرصت بده بشناسیش که اگر دیدی نمی پسندیش راحت بهم بزنی این دوران بیشتر از یه ماه لازم نیست بشه و با اطلاع کامل خانواده باشه اینجوری احتمال انتخاب موفق چند برابر میشه