2752
2734
عنوان

از پزشکی متنفرمم پدرمم میخواد به زور بفرستم😭 تروخدا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 89 پست
با پیشرفت علمی که الان هست و داریم میبینیم اومدن هوش مصنوعی و ربات ها تا بیست سال دیگه جایی برا پزشک ...

اگه بخوایم اینجوری بگیم دیگه نیازی به هیچ شغلی نیست

پس هممون هیچکار نکنیم تا هوش مصنوعی شاید دنیا رو گرفت 😁💔

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مرسی قشنگم❤️ دقیقا همینو میخواستم بشنوم

بخدا یه حقیقت محضه ،پول داشته باشی میتونی بهترین رشته رو آزاد دانشگاه بخونی ، پول داشته باشی اصلا برات مهم نیست دیگه پزشکی یا چیز دیگه ای ، الان که عمر آدمی به پنجاه سال نمیرسع بهتر خوش باشه با اون چیزی که دوس داره ، 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو .  خب افتخار نکنه . الان ممکنه خیلی پدر مادرا گارد بگیرن ب حرفم .  ولی به درک ک افت ...

افرین افرین هزارتا افرین 

حرف دل منو زدی 

والا من ندیدم تا حالا پدر مادری افتخار کنن به بچشون 

من که خودم دلم خونه مردم ارزوشونه دخترشون معلمی بخونه بعد من یبار یه افرین از بابام نشنیدم یه روز میاد میگه بچه فلانی فلان میخونه یه روز میگه بهمان میخونه 

من که اهمیتی نمیدم و واقعا تهوع برانگیزن این چیزا برام 

حالم بهم میخوره 

نرو .  خب افتخار نکنه . الان ممکنه خیلی پدر مادرا گارد بگیرن ب حرفم .  ولی به درک ک افت ...

میگع پزشکی بخون درکنارش بازیگر شو من حق دارم دخترم درکنارهرشغلی که میخواد برای افتخار من پزشک باشه

ایا حق داره؟!!!

اونم پدری که منو از بچگی کتک زد روح و روانمو داغون کرد ومن حتی ماشینمم از مامانم دارم 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
بخدا یه حقیقت محضه ،پول داشته باشی میتونی بهترین رشته رو آزاد دانشگاه بخونی ، پول داشته باشی اصلا بر ...

دقیقا عزیزم الان بلاگرا رو شاید خیلی مسخره کنن ولی من تصور کردم بلاگر وقتی با موجودی حسابش خرید میکنه چهه لذت داااره بعد اون کارمندی که همه براش دست میزنن مثلا کارمند بانک نصف اون بلاگرم شاید نداشته باشه

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
اگه بخوایم اینجوری بگیم دیگه نیازی به هیچ شغلی نیست پس هممون هیچکار نکنیم تا هوش مصنوعی شاید دنی ...

هممون باهم کارمجازی😂

الان خیلیا از کشورا کارشون تو خونه باسیستم انجام میدن

پس کی خریده 🥺

مامانم🥲

اگه بخوایم اینجوری بگیم دیگه نیازی به هیچ شغلی نیست پس هممون هیچکار نکنیم تا هوش مصنوعی شاید دنی ...

اره چی فکر کردی پس در آینده همه چی اینقدر پیشرفته میشه به فکر منو تو نمی‌رسه همون طوری که قرن ها پیش به فکر مردم اون زمان نمی‌رسید ، ولی ولی ولی 

فعلا که باید برای بقا و ادامه هرکاری رو بکنیم همه جوانب در نظر بگیریم و سمت کاری بریم ، نمیگم پزشکی بده اگه کسی پزشکی قبول بشه صد در صد همه ما خوشحال میشیم از ته دل ، صد در صد تو رشته اش موفق میشه ولی سر جمع کلی این اتفاقات میوفته بعد یه دلیل باید میووردم که اسی خوشحال بشه 😅

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
منم یه ماشین حساب دارم 

مال من خراب شد چند سال پیش دیگه همونم ندارم😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
افرین افرین هزارتا افرین  حرف دل منو زدی  والا من ندیدم تا حالا پدر مادری افتخار کنن به ...

من الان باردارم هستم . نسبت ب مادرم ویار شدید دارم . حرف چرت و پرت ک میزنه بالا میارم .

فک کن حالیش نیست باردارم . فقط میگه بیا برو ازمون استخدامی بده معلم شو 😑

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
پزشکی بدون علاقه خودکشیه  پشت کنکورشم خودمشیه  مگه میخوای برای پرستیژ بابات بری سر کار . ...

راستش عزیزم اینقدر برام تکرار کرده نگرانم واقعا تا پزشک نباشم ارزش اجتماعی نداشته باشم🥲🥲

پدرت فقط پزشکی رو قبول دارن؟ بقیه شغلا اخه؟ مثلا شغل های مهندسی و هنری و استادی و ... مورد قبولش نیست؟  

من جات باشم اصلا ب عقیده پدرم توجه نمیکنم رشته ای میرم ک خودم علاقه داشته باشم نه اون. خودش پزشکی دوست داره بسم الله درسو شروع کنه ادامه تحصیل بده پزشکی قبول شه. زورش ب بچش رسیده؟