2733
2734
عنوان

دعوای مادرشوهرم با جاریم😤

342 بازدید | 17 پست

مادرشوهرم ظاهرا آرومه ولی وقتی پسراش نیستن عروسارو میشوره.اونام همیشه به ما زناشون میگن شما یکاری کردین. اگه هم ببینن که بازم بروی مبارک نمیارن

حالا چی شدهههه

جاریم بچه کوچیک داره خیلی بد خوابه فقط یا توی گهواره میخوابه یا روی پای خودش باید ۲ ساعت خوابش بگذره.

مادرشوهرم زنگ زده بیایین دلم واسه نوه هام تنگ شده اینام رفتن دیدن نیست و خونه ترکییییییده و شلخته 

اینم بچش وقت خوابش زار میزنه گذاشته رو پاش بخوابونه یکساعت گذشته مادرشوهر برگشته از ارایشگاه شروع کرده سر جاریم غر زدن تو شلخته ای تو فلانی چرا اینجا رو جمع نکردی تو چقد کثیفی و....

اینم گفته بمن چه خونه توعه تو چرا اینطور ول کردی و خلاصه بحث کردن 

اینم زنگ زده شوهرش گفته بیا من ببر مامانت واسه نوه ها دلتنگ نشده نوکر کلفت میخواد

پر از خیال🙂‍↔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید زیادی اسی خوشحاله بابت دعوای اون دوتا 🤣😅 محض مزاح

باور کن توی شوکم

اصلا باورم‌نمیشه

این جاریمم فقط میتونه از پسش بربیاد

مارو با زبون خیلی ازار داده مادرشوهرم

طلاقتون میدیم و جوراب شوهرتون رو بشورید پول خرج میکنید تنبل و خسیسید و .....

پر از خیال🙂‍↔️
باور کن توی شوکم اصلا باورم‌نمیشه این جاریمم فقط میتونه از پسش بربیاد مارو با زبون خیلی ازار داده ...

واه واه خدا به دور چند سالشه مگه چقدر غرغرو هست

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
واس من جوونه ولی اعجوبه ابی هس وایس خودش😂😂

ولی من با خودن عهد بستم اگه پسر داشتم عالی تربیتش کنم مخصوصا دررابطه با همسرش و زندگی مشترک

و عروسمم باهاش خوب باشم.

پر از خیال🙂‍↔️
ولی من با خودن عهد بستم اگه پسر داشتم عالی تربیتش کنم مخصوصا دررابطه با همسرش و زندگی مشترک و عروسم ...

وای اره من از وقتی ک مجرد بودم ب خودم قول دادم مث پدر مادرامون یا پدر شوهر مادرشوهرامون تربیت نکنم انشالله.توم انشالله بچه های خوب و سالم بدنیا بیاری و ب خوبی ترببیت کنی