2752
2734

۴ و سی و پنج تا ۵   آشپزخونه و  ظرفاش  و حموم 

۵ تا ۵ و ۱۵  پذیرایی 

۵ و ۱۵ تا ۵ و نیم  لباس خشک ها تا زده بشه 

۵ و نیم  نمازام  تا ۵ و ۴۵ 

۵ و ۴۵ تا ۶   اتاق خواب ها  و فاکتور داروها

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

شما شاغلید؟

آخه من این کارها برای صبحه الان کاری ندارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من همه کارامو کردم فقط الان باید خورش بذارم برنج خیس کنم برم راه پله رو جارو کنم حیاط و کوچه رو بشورم 

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول نماز بعد کار

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
مطمئنی همه رو کردی😂🤦🏻‍♀️

آره دیگه ظرفامو شستم جاروبرقی کردم گردگیری کردم 

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
اخه اونایی که مونده تا شب طول میکشه

نه بابا خورش یه ربع کار داره راه پله هم یه ربع ساعت 5 بیکار بیکارم