2752
2734
عنوان

کی میشه ۱۵ آبان؟؟؟؟😐🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 151 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و مایی که هنوز پکیجمون روشنه 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731

شهر ما هم اکنون هوا ۱۷درجه هست

خداروشکر خنکه همیشه

فقط  مرداد و تیر یه کوچولو گرم میشه که اونم قابل تحمله

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

خداروشکر ما منطقه کوهستانی زندگی میکنیم 

ولی تابستون اصلا 😑😑غیرقابل تحمل میشه 

یادم میاد اینجا دو سال خشکسالی بود و خالم از زاهدان به اینجا اومد 

دخترخالم که سه سال ازم کوچیکتره گفت اینجا هم گرمه هیچ فرقی با زاهدان نداره🤣🤣

هم کولر آبی رو روشن کرده بودیم همه پنکه اما کافی نبود 

اینجا تیز تا مرداد گرمه خیلی 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

ما ‌شهرمون دقیقا سر فصل ها هوا عوض میشه پاییز کمی سرد و بارونی زمستون برفی بهار همه جا سبز و بارونی و تابستون ها خنک و گرم هر کدومشون قشنگی خودشون رو دارن

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2706